Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Amatör kayıt denemem..

alp emeğine çalışmana sağlık..

bir programı bilmeden konuşuyorum..
noise control varmı ..bu yüzden ses de çatlamaları almış gibi
mikrofon ne kullandın..diaframı yetmiyor görüntüsü var..
reverb hiç kullanmamışsın..
bunların hepsi bir araya kelirse ve en önemlisi sen sesini beğenmiyorsun ya..onu yapma onu düşündüğün müddetçe kayıtlardüzgün olmaz
rahat olursan bu sıkıntı gider belki pink floyd olmaz ama çalışma çok keyifli olur

Teşekkürler Varol abi. :)

Programa daha tam alışamadım onun için gerekli efektler nasıl veriliyor tam çözemedim. Ne mikrofonu kullandığımı sorma :D:D

Teşekkürler Varol abi. :)

Programa daha tam alışamadım onun için gerekli efektler nasıl veriliyor tam çözemedim. Ne mikrofonu kullandığımı sorma :D:D

ben daha önce yapmıştım bir deneme tabi ben enstruman çalamıyorum..ve onu çok basit ilkk yapmıştım..
sadece dışardan kullandığım mixer ve mikrofon iyi idi istanbulda olsaydım..
benim mikrofonu verirdim kayıt yapman için. SHURE SLX24 SM58 fark ediyor daha çonuşmacı mikrofonu olsada çok fark ediyor eğer
mikrofon alırsan ve kayı yapacaksan kablolu shure SM 58 tavsiye ederim..100 dolar civarı
yok kablosuz alacaksan sennheiser ev 500 tonlaması çok güzel özellikle şarkı söylerken..
bu işte en keyifli araç da MAC..book'u da olur IMAC de olur..

sonrada logic studio programı

basit garageband bile başlangıç ve programı çözmek için çok kolay ve iyi

Ben şahsen beğendim. Varol abi sende African American lık yok değilmi? :D

teşekkür ederim..
afro amerikanlara hep saygı duymuşumdur..
işte mikrofon ve reverb ile biraz değiştirdin mi çok fark ediyor..
mesela bu edirneli çocuğun sesi çok güzel ama uzatmalar diggital ortamda youtube da garage band ile yapılan reverb lere bir bak..
değişik şeyler yapmışlar

metronom uzerıne calmadın dımı alp,arada terse dusuyor cunku vuruslar.su kuru bass tonlarını b turlu sevemedım pinkfloyn un :) Pasif manyetik kuru kuru basslar hep :) melodyne kullandın mı vokallerde ?

ben daha önce yapmıştım bir deneme tabi ben enstruman çalamıyorum..ve onu çok basit ilkk yapmıştım..
sadece dışardan kullandığım mixer ve mikrofon iyi idi istanbulda olsaydım..
benim mikrofonu verirdim kayıt yapman için. SHURE SLX24 SM58 fark ediyor daha çonuşmacı mikrofonu olsada çok fark ediyor eğer
mikrofon alırsan ve kayı yapacaksan kablolu shure SM 58 tavsiye ederim..100 dolar civarı
yok kablosuz alacaksan sennheiser ev 500 tonlaması çok güzel özellikle şarkı söylerken..
bu işte en keyifli araç da MAC..book'u da olur IMAC de olur..

sonrada logic studio programı

basit garageband bile başlangıç ve programı çözmek için çok kolay ve iyi

kayıtta sm58 cok ıyı sonuc vermez abı.Sahne performansı ıcın ıyı bır mıkrofon.Kayıt ıcın condenser kullanması lazım tam anlamıyla ıyı kayıt alması ıcın

metronom uzerıne calmadın dımı alp,arada terse dusuyor cunku vuruslar.su kuru bass tonlarını b turlu sevemedım pinkfloyn un :) Pasif manyetik kuru kuru basslar hep :) melodyne kullandın mı vokallerde ?

Evet metronom üzerine çalmadım bende onun eksikliğinin farkındayım. Bass tonuna gelirsek bu tarz meselesi :) Bana böyle tonlar daha doğal geliyor. American Vintage 62'' Jazz Bass kullandım bu şarkıda bas gitar olarak..

Evet metronom üzerine çalmadım bende onun eksikliğinin farkındayım. Bass tonuna gelirsek bu tarz meselesi :) Bana böyle tonlar daha doğal geliyor. American Vintage 62'' Jazz Bass kullandım bu şarkıda bas gitar olarak..

uretımı ne sene olarak,orjınal 62 degıl dımı

Geri
Üst Alt