Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk 5bin km yağ değilşim ve kontrol

alpturan41

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracım 5300 km de alalı 1 sene olucak servisi aradım yağ değişimi yapıcaklar ve yağ filtresi değişcek bana söylenen fiyat 200 tl siz böyle bir işlem yaptırdınızmı fiyat normal mi?

fiyat abartı 5W-30 castrol 4 Lt + yağ filtresi ederi 100 tl kalanı işcilik zaten benzin istasyonları yağı oradan alırsan bedava değiştirirler şimdi kampanyada yağ-yağ filtresi hava filtresi polen filtresini 249 Tl değiştiriyorlar ;)

yağı bende dışarıdan almayı düşünüyordum peki yağ filtresinin fiyatı nedir dışardan almaya gerek varmı nerden alabilirim

yalnız dışarı da yaptırırsanız aracınız garanti dışı kalır

şöyle birşey var servis 5000 km sonra aracı çağırır kontrolunu yapar yağ eksilmişse yağını tamamlar hiçbir ücret almadan gönderir. ama sizin zaten bakım zamanınız gelmiş 1 seneyi doldurduğunuz için bu durumda yağ, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi değişir bunun da fiyatı 200 TL olmaz

evet önemli bir nokta aracının daha bir sene garantisi var, bence serviste yaptır, yoksa bi sorun çıktığında sorun çıkarırlar
garanti bitince dışarıda halledersin bakımlarını en mantıklısı bu, yağ filtreside max 15 TL dir

garanti bitene kadar servisle şevişmeye devam ..sonraında başka bir yerde istediğin yağı koyabilirsin

Geri
Üst Alt