Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ilginç ses

Konu, 'Toledo' kısmında Hayalgozlum38 tarafından paylaşıldı.

1. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    iyi günler 2004 toledo'da araç bir süre çalıştıktan sonra motor sesi değişiyor aynı dizel sesi gibi ses çıkmaya başlıyor neden olabilir???

2. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    kesinlikle yağ kontrolünü yap ayrıca hemen bir ustaya başvur büyük sıkıntı açabilir sana..

3. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    acaba lpg enjektörlerinden yapabilirmi çünkü araç ilk çalıştığında ses gelmiyor sonradan başlıyor bu ses sanırım lpg ye geçtikten sonra geliyor sizce??

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Bende bir golf 1.4 tsı comf. vardı beyaz almıştık sıfır şanzıman hatalı çıktı sıkıntı yaptı bize arabayı değiştirdik bir kere kıllandık ya yine bir takım sıkıntılar vardı araçta aracın yenısını aldık fümesini aldık iyi dedik aldık kullanıyoruz arada arabayı ben çalıstırıyorum şimdi motor cold start yapıyor çalışırken sesi dizel gibi cold startın sesi o kadarda fazla çıkmıyordu ama nedense arabayı çalıştırdığımızda çok bağırıyordu sonra o değiştirdiğimiz arabadada bir takım hatalar çıktı arada vites sıkışıyordu yokuşta tıkanıyodu çalısırken ses cıkartıyodu bizde sattık ve bundan sonra babam volkswagen fln almam diyor. mutlaka gidin baktırın bizdede aynı ses vardı arac benzınlı olmasına rağmen dizel gibi sesi vardı.

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    eğer biraz da çıtırtı şeklinde geliyorsa LPG enjektörlerinden olabilir zira 0 derecenin altındaki soğuk havalarda LPG enjektörleri 2 sene anca dayanıyor :eek:key:

6. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    sağolun arkadaşlar teşekkür ederim bir de aracın otomatik katlanır aynalar diye bir özelliği var acaba bu kumanda ilemi katlanıyor yapamadım gitti..

7. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    sorunun cevabını bulabildiniz mi? hallettiyseniz bizimle de paylaşır mısınız ?

Sayfayı Paylaş