ilginç oto çadırı..? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ilginç oto çadırı..?

Konu, 'Arıyorum' kısmında balerya tarafından paylaşıldı.

1. balerya

balerya
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar geçen sahibindende öle satılık araçlara bakarken ilginç bir çadır gördüm..aracın arka kısmına yere koyuyorsunuz branda kat kat açılıyor bir nevi kamlumbağa sırtı gibi aracı kaplıyor bence mükemmel bir sistem araca branda temasta etmiyor harikaydı..o arada ilanı kapattım bidahada bulamadım..bu sistemi arıyorum bir türlü bulamıyorum..car capsül diye geçenler var fakat ondan bahsetmiyorum resimde yok tam tarif edebileceğim..derdimi anlatabildiysem bu ürünü bulabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum??..

2. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
  3. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
    çok önce bubdan bahsedilmişti o yüzden ne demek istediğinizi arkadaşlar anlayacaktır...
    güzel bir sistem ancak yere monte edildiği için yanlardan ve önlerden biraz yer kaplıyor..monte etme mecburiyeti yüzünden branda garajı monte ettiğinizde başkasının gelip oraya park etmemesi gereki..
    benim de sevdiğim bir sistem..

4. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
  5. _AS_

_AS_
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Bana pek ergonomik gelmedi açıkçası site içinde ki otoparklarda veya iş yerlerinin bahçelerinde falan anca kurulabilir bu sokakta falan zaten çalarlar:D
    O şekilde olduğunda da yere sabitliyeceksin kapladığı yerden dolayı araçlar fazla yanaşamayacak yanına site yönetimi çok yer kaplıyorsun diye ık mık yapıcak sonra başkası yerine park edicek bir ton kavga gürültü çıkartıcaksın uzun iş:)

6. Ali

Ali
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    366
    Ödül Puanları:
    83
    kendi evin bahçen varsa fena değil aslında

7. balerya

balerya
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
  8. mgencay

mgencay
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    83
    Aslında iyiymiş ama kediler mahveder....

Sayfayı Paylaş