Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilginç değil mi sizcede ?

eroldursun

Kayıtlı Üye
1. si araba al satcıya satılmıştır ada araca biraz binip satıyo olabilir eski araç saibide ilanı kaldırmamış olabilir. 2. si araç yine birine satılmış ama araçda bi problem farketmiştir hemn elden çıkarmaya çalışıyodur. 3. sü birinden biri komisyon falan alcak olabilir çokda bi ilginçlik yok 2siylede aranıp konuşulursa iş ortaya çıkabar

1. si araba al satcıya satılmıştır ada araca biraz binip satıyo olabilir eski araç saibide ilanı kaldırmamış olabilir. 2. si araç yine birine satılmış ama araçda bi problem farketmiştir hemn elden çıkarmaya çalışıyodur. 3. sü birinden biri komisyon falan alcak olabilir çokda bi ilginçlik yok 2siylede aranıp konuşulursa iş ortaya çıkabar
doğrudur ne bilim öle görünce garibime gitti

ilan tarihlerinde 1 hafta fark var..ayrıca fotoğraflarda farklı yerlerde çekilmiş..ben de bişey anlamaıdım gerçekten..

scw'dendi bu araç yanlıs hatırlamıyorsam

evet SCW dendi bende öyle hatırlıyorum sanki

Geri
Üst Alt