Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilginç ürpertici sımulasyon :) 18+

kirlisakal

Kayıtlı Üye
http://sortieenmer.com/
gerekli olan malzeme pc den cıkan iyi bir ses+scrollu fare

linki tıklayın ve bekleyin video başlıyor.gemide olan bir olay okyanusun ortası.ıkı arkadaş yaptıgı hatanın bedelini arkadaşıyla ödüyor.denize düşüyor.(ekranın sağ tarafında scroll ikonu beliriyor)bundan sonra iş sizde fare elinizde scroll yaparaktan suyun üstünde tutmayı calışıyorsunuz (full ekran yapın ) parmak yorulursa usul usul boğuluyor okyanus dibine cakılıyor ..gerilimli gercek sımulasyon..izlerken suya kapılıp kendinizmiş hissi veriyor.izleyen arkadaş izlediğine dair beğeni atabilir tşkler iyi yüzmeler :) uzun bi macera hemen bitmez
parmaklar scrollda devamlı cevirmece :) hayatta kalma savaşı sakın boğulmayın :p

Son düzenleme:
ulen dalgıç geldi kurtarcak zannettim yalan olduk. 5.02 sn dayanabildim. hipotermiye yenildik glb...

ulen dalgıç geldi kurtarcak zannettim yalan olduk. 5.02 sn dayanabildim. hipotermiye yenildik glb...
scroll tuşu devamlı cevirmece sonu varmış aslında ama bende tam cözemedim.ölürken cok ürpertıyor adamı.ses açık full ekranda güsel oluyor :) adam ii kalaylıyor ingilizce

Geri
Üst Alt