Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iletişim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cmi87

Kayıtlı Üye
Konuyu nereye yazacağımı tam bulamadım buraya yazmaya karar verdim.Sitedeki iletişim kısmına tıkladığımda hiç bir şey olmuyor.Sorun benim pc'de mi merak ettim??

Sorun sende değil link verilmemiş daha yapım aşamasında sanırım.. :)

Malum siteyi yeni açtığımız için tam anlamıyla bütün linkler ve bölümler hazır değil. İletişimde, yönetim yani bizlere ulaşabileceğiniz bilgiler konulacak ama şu anda yapım aşamasında. Pc'nde herhangi bir sorun yok yani.

Mesaj alınmıştır teşekkürler :)

Sitede bu tarz boşluklar görebilirsiniz,hata olarak algılanmasın, hala yapım aşamasında olduğu için sizlerden biraz sabır diliyoruz. Rica ederim.

butonlar içinde tam manasıyla çalışna bitek "forum" butonu var..diğer anasayfa,oyun,iletişim ve garaj bölümleri yapılandırılıcak...

bi yerde göremedim belki vardır ama önemli bişi bence "Hakkımızda" diye de bi tab açılsa yanına iyi olur derim..

Zamanla oturacaktır aceleye gerek yoktur yönetim söylemiş gereğinide eminim yapıyordur şimdiden teşekkürler:)

konu ile ilgili cevaplar alındığını için konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt