Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ilandaki Ibiza Sport Coupe Hakkında Bilgi Lazım

Kullanan arkadaşlar gördüklerinde yazacaklardır. Güzel araç ama :)

aynı arabayı gökmende sordu bilgisi olan çıkmadı araba hakkında

bu araba tahmin ettiğim araba ise pendikte görüyordum sol ön çamurluk,tampon boyalı olması lazım birde sol far değişmiş olması lazımdı. hatta öyleki ben bu arabayı yeni kasa cupra zannediyordum 1.6 sportcoupe olduğunu sonradan öğrendim. ama yinede yanıltmıyayım. artı çok dikkatli bakarsanız sol kapıda boya farkı var

1,2 TSI DSG SC - arabayı alalı 3 hafta olmak üzere ve kullanmaya kıyamıyorum öyle söyliyeyim. hem spor hem ekonomik bir araba. iç ve dış tasarım memnuniyet verici. yaklaşık 1050 kg ve 175 Nm torkunu çok iyi hissettiriyor . sunroof ve 17 inch jantlı versiyonunu kullanıyorum ve hakikaten spor bir arabaya sahibim diyor insan kendi kendine :) tavsiye ederim ama sen
n gösterdiğin araba 1,6 ..alacaksan sıfır al derim her zaman ve 1.2 TSI motor bu arabanın en önemli özelliği...

bu araba tahmin ettiğim araba ise pendikte görüyordum sol ön çamurluk,tampon boyalı olması lazım birde sol far değişmiş olması lazımdı. hatta öyleki ben bu arabayı yeni kasa cupra zannediyordum 1.6 sportcoupe olduğunu sonradan öğrendim. ama yinede yanıltmıyayım. artı çok dikkatli bakarsanız sol kapıda boya farkı var

Serhan bu gozler bır sende bırde kartalda var.Resımden net bırsey soylemek zordur.Isık vs gıbı yanıltıcı nedenler olabılır.

Adnan kendıne mı yoksa arkadasına mı dusunuyorsunuz?

Kardeşime düşünüyoruz Mehmet abi.
Hem ekonomoik hem spor , LGP ile kullanıcaz.Bu araçta 2 parça boya varmış , bu kasa ibiza hakkında genel bilgi lazım :)

Kardeşime düşünüyoruz Mehmet abi.
Hem ekonomoik hem spor , LGP ile kullanıcaz.Bu araçta 2 parça boya varmış , bu kasa ibiza hakkında genel bilgi lazım :)

İstanbuldaysan gıdıp bır akşam bakalım hem gıtmısken bır çay içeriz.:)

Geri
Üst Alt