Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İlandaki Cordoba Alınırmı

Konu, 'Cordoba' kısmında fatihyksel tarafından paylaşıldı.

1. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
  2. __NrS__

__NrS__ SCW Üyesi

177
    62
    28
    Kardeşim araç biraz yorgun görünüyor.bide yakından görmek lazım.en azından sağlam çalıştığını görmek lazım.fena değil denecek gibi bence.yinede karar senin.

3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    arkadaşım resimlere baktım da bu araç sol önden darbeli ve kilometresi kesin düşürülmüştür karar senin...

4. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    aracın kilometre felan düşük olunca aklıma yattı inşallah düzgün çıkar yarın baktırılacak bi

5. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    kaborta görüntüsünden pek anlamamda kilometre de o şüpheye düşmedim değil plakayı gönderdim hasar kaydı çıkmıyor ama sadece emrakımdan sanayi ye götürteceğim bi neden ucuz bu kadar diye

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    resimlere çok dikkatli bakarsanız sol tarafdan darbe yemiş bu şaseyi de etkilemiş olabilir takla da atmış olabilir hasar kaydı ve kilometre işleri günümüz teknolojisiyle çok rahatlıkla isteğe göre ayarlanıyor 2001 model bir araç hele ki tüplüyse o kilometre mümkün değildir...hayırlısı olsun

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Evet sol önden bi darbe mevcut ama kaputu açıp bakmadan bişy diyemeyiz :eek:key:

8. BAHRİ

BAHRİ SCW Üyesi

81
    19
    8
    98 model cordobayla başladım seata... toplam 8 arabam oldu. Hepsi seat tı...

Bence 12.000 liraya alınır bu araba... Sıkıntıda çekmezsiniz. Ön takımına dikkat edin... Triger ne zaman değişmiş onu sorun... Fazlada sorgulamaya gerek yok 2001 model çünkü... Biraz yorgun olacak tabi...

9. Sammet53

Sammet53 SCW Üyesi

110
    17
    18
    bence bu arabanın otomatiğini al kuzenimde var bordosu içi bej mükemmel bir gidişi var :) gazlı oda satıyor :)

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    çok yorgun dostum hiçbiyeri düzgün durmuyorki kaportada

Sayfayı Paylaş