Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilana bakabilir misiniz?

Bu araca 12' den fazla vermem diyenler Serdar'ın dediği gibi aynı modeldeki paliolara baksınlar pls... 14500'e alınacak üst kasa da ne derece temiz olur onu da eklemek lazım.

Fiyatı normal duruyor, galeride olduğu için sıkı pazarlık ve SERVİSTE ekspertiz şart.

Boğaz kelebeği, beyin elektroniği kontolü ŞART

Kompresyon testi ile kaçak kontrolü ŞART

Klima fonksiyonlarının çalışıp çalışmadığının kontrolü ŞART

Ön düzenin detaylı kontrolü ŞART

Ayrıca LPG ŞART :D

Onun dışında, göğüsteki teyp-klima-yol bilgisayarı ekranı, ibiza olmasından mütevellit sert süspansiyonlar yüzünden yıpranan ve ses çıkaran iç aksam parçaları, 100 bg'lik köpek motora rağmen arka frenlerin kampana olması seni rahatsız etmeyecek ise düşünme, bakmaya git derim...

LPG taktıracağından dolayı aracı 13-13,5 gibi alırsan iyi. Onun dışında araç çok temiz ise 14 de verilir...

Serdar bu araca 14 e bile verilir. Emre [MENTION=21455]yukcell88[/MENTION] in dedigi 12 den fazla vermeyen arkadaş gitsin galericiye teklif etsin bakalım ne diyecek galerici :D öyle hariçten gazel okumakla olmuyor bu işler..... 14 15 e bir üst kasasını bulsunlar ben hemen alayım. [MENTION=8063]sinceler[/MENTION] kardeşim in dedigi gibi bende 01 signo otomatik vardı. Orijinal 67 bin km.deydi tavan haric boyaliydı. (Temizlik boyası) 15.500 e verdim 1 ay önce. Bu arabalar tank gibi ve donanım ve sağlamlık olarak emsallerine( polo, palio) taş çıkartır. Iyice baktır içine sinirse ve temizse kesinlikle al.

Cordoba iyidir. Yine alabiliyorsan limiti biraz arttırmak gerekiyor. 2 gün önce arkadaşıma aldık. 2008 model 1.4 TDi Stella 120.000 Km 20.500 TL.

ilginiz için teşekkür ederim. yarın bi araştıracaz bakalım. hayırlısı.

Bende bu araca baktım aradım ama satılmıştı yoksa alıyordum. Şimdi başka ibiza buldum. Fakat kararsızım. Ben normalde sadece 2004-2005 1.2 motor 16valf palio bakıyordum 14 bin civarı.

Şimdi bir tane ibiza buldum fakat kafamı karıştıran bu aracın yakıt durumu benzinlide 45-50 kuruş yakan bir araç sanırım. Buna kaliteli bir lpg taktırsam fiyat 30 kuruşu geçmemesi lazım benim için bu mümkün mü acaba?
Ben ideal araç kullanıyorum güzel devirlerde o konuda problem yok.

Bir de baktığım araç sol ön kapıda bir göçük şekliyle satın alınmış hafif bir de kendileri kaza yapmış sol ön çamurluk sürtünce sol tarafı komple boyamışlar. doğuş otomotivde tanıdıkları varmış belgeleri de mevcutmuş ikinci sahibi adam. Acaba alınır mı ne yapsam karar veremedim?

2001 model arabaya 15000 para harcamak biraz üzüntü verici...

ilan bu
Seat Ibiza 1.6 Signo 2001 Model 14.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 129316538

arabanın piyasası yok diye herkes ortalığı inletti ben gitmeden satılmış bile :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bende bu araca baktım aradım ama satılmıştı yoksa alıyordum. Şimdi başka ibiza buldum. Fakat kararsızım. Ben normalde sadece 2004-2005 1.2 motor 16valf palio bakıyordum 14 bin civarı.

Şimdi bir tane ibiza buldum fakat kafamı karıştıran bu aracın yakıt durumu benzinlide 45-50 kuruş yakan bir araç sanırım. Buna kaliteli bir lpg taktırsam fiyat 30 kuruşu geçmemesi lazım benim için bu mümkün mü acaba?

Bir de baktığım araç sol ön kapıda bir göçük şekliyle satın alınmış hafif bir de kendileri kaza yapmış sol ön çamurluk sürtünce sol tarafı komple boyamışlar. doğuş otomotivde tanıdıkları varmış belgeleri de mevcutmuş ikinci sahibi adam. Acaba alınır mı ne yapsam karar veremedim?

ilan bu
Seat Ibiza 1.6 Signo 2001 Model 14.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 129316538

ne kadara satıldığını sordunuz mu

ilan bu

Bence bu araca bakmalısın.Söylediği gibiyse biraz pazarlıkla kaçırılmamalı...

Yok sormadım, araç tamam çok diriydi ve servis bakımlıydı ama 80 bin çok az geldi ya mümkün mü ve de boyası nasıl öyle olabiliyor?

Ben sürekli sigortaya sorgulatıyorum tüm kafamı karıştıran o...hep bir kötülük çıkıyor çoğu arabanın sigorta poliçelerinin yarısı olmuyor nasıl iş anlamadım. Yani 2001 den 2006 ya kadar var 2006 dan sonra yok...gibi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bence bu araca bakmalısın.Söylediği gibiyse biraz pazarlıkla kaçırılmamalı...
Yarın bakacağım yalnız sigortadan kontrol ettireceğim önce. Konuştuk buluşuyoruz kapora vereceğim yarın...

Geri
Üst Alt