ilana bakabilir misiniz? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ilana bakabilir misiniz?

borneos

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese selamlar. ben serdar. ilandaki 1.6 signo cordoba çok hoşuma gitti. araçta herhangi bir boya ve değişim sözkonusu değilmiş. sahibi emekli bir amcaymış. benim gözüme güzel göründü. fakat tek eksiği lpg diye düşünüyorum. ne dersiniz? bu araç alınır mı? şunu da belirtmek istiyorum. hiç seat kullanmadım ve bu araçların ikinci elindeki düşüklüğü göze alıyorum. piyasayı bir göz gezdirdim de yurdum insanı hiçbir işe yaramayan 2000 model clioya bu fiyatı çekmeye başlamış. en azından güvenlik ve donanım olarak fiyat açısından emsali olan araçlardan daha fazla artısı olan bir araç gibi geliyor. sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum. hepinize teşekkür ederim.

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese selamlar. ben serdar. ilandaki 1.6 signo cordoba çok hoşuma gitti. araçta herhangi bir boya ve değişim sözkonusu değilmiş. sahibi emekli bir amcaymış. benim gözüme güzel göründü. fakat tek eksiği lpg diye düşünüyorum. ne dersiniz? bu araç alınır mı? şunu da belirtmek istiyorum. hiç seat kullanmadım ve bu araçların ikinci elindeki düşüklüğü göze alıyorum. piyasayı bir göz gezdirdim de yurdum insanı hiçbir işe yaramayan 2000 model clioya bu fiyatı çekmeye başlamış. en azından güvenlik ve donanım olarak fiyat açısından emsali olan araçlardan daha fazla artısı olan bir araç gibi geliyor. sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum. hepinize teşekkür ederim.

serdar bey kurallarımız gereği öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtır mısınız lütfen? hayırlı geceler...

borneos

Kayıtlı Üye
bu arada lpg taktırım ücreti 1000 tl gibi bir ücretmiş. onu da göz önüne alıp değerlendirirseniz sevinirim. şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
hakkaten link nerde:confused:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hakkaten link nerde:confused:

Üst Alt