Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilanıma gelen takas teklifi

cuprali

Kayıtlı Üye
bilindiği üzere aracımın sahibinden com sitesinde ilanı var çeşitli takas teklifleri aldım yazlık,devremülk,piyasada bir elin parmaklarını geçmeyecek modelde elde kalmış arabalar ama son aldığım teklif beni bitirdi aynen yazıyorum yorumu siz yapın "tarihi salı pazarında 9 metre 3 tahta 300tl kira getirili satılık tezgah.tezgah cuma günü kuruluyor yeri merkeziidir tuhafiye ruhsatı vardır ".nelerle uğraşıyoruz sabır yaarab

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
puhaha allah kolaylık versin abii eh ticarete bi yerden başlamak lazımm sanki parayla gönderiyolar böylelerini

puhaha allah kolaylık versin abii eh ticarete bi yerden başlamak lazımm sanki parayla gönderiyolar böylelerini
kazımım bide bir yazlık sahibi her hafta düzgün aralıkla takas teklif ediyor birde ilana yazmışım 30bin tl yi geçmeyecek şekilde diye.sonunda adamı aradım kafa kafaya olursa olur dedim (bu arada adamın yazlık 145000 tl)dalga mı geçiyosun dedi bende evet dedim

hakkaten herkez yazıyo mantıksız tekiflerle gelmeyin die :)haklıymışlar ya öldü parası veriyolar yada adamın karnına agrı girdirecek teklifler ayık kafa ile gezmeyen birine denk gelip alıp verecen ögle :D evii yatı katıı:cool:

perşembe pazarı olsaydı ver dicektim ama salıysa yok bea:)

şu şarköydeki yazlıkçımı :) o banada hep atıyor :)

çok iyi ya :Dbir kere de ben babamın arabayı satarken istanbulun bir yerinde dükkan teklifi gelmişti ne insanlar var yapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt