ilanıma gelen takas teklifi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ilanıma gelen takas teklifi

cuprali

Kayıtlı Üye
bilindiği üzere aracımın sahibinden com sitesinde ilanı var çeşitli takas teklifleri aldım yazlık,devremülk,piyasada bir elin parmaklarını geçmeyecek modelde elde kalmış arabalar ama son aldığım teklif beni bitirdi aynen yazıyorum yorumu siz yapın "tarihi salı pazarında 9 metre 3 tahta 300tl kira getirili satılık tezgah.tezgah cuma günü kuruluyor yeri merkeziidir tuhafiye ruhsatı vardır ".nelerle uğraşıyoruz sabır yaarab

tugra kazım

Kayıtlı Üye
puhaha allah kolaylık versin abii eh ticarete bi yerden başlamak lazımm sanki parayla gönderiyolar böylelerini

cuprali

Kayıtlı Üye
puhaha allah kolaylık versin abii eh ticarete bi yerden başlamak lazımm sanki parayla gönderiyolar böylelerini
kazımım bide bir yazlık sahibi her hafta düzgün aralıkla takas teklif ediyor birde ilana yazmışım 30bin tl yi geçmeyecek şekilde diye.sonunda adamı aradım kafa kafaya olursa olur dedim (bu arada adamın yazlık 145000 tl)dalga mı geçiyosun dedi bende evet dedim

tugra kazım

Kayıtlı Üye
hakkaten herkez yazıyo mantıksız tekiflerle gelmeyin die :)haklıymışlar ya öldü parası veriyolar yada adamın karnına agrı girdirecek teklifler ayık kafa ile gezmeyen birine denk gelip alıp verecen ögle :D evii yatı katıı:cool:

igci_01

Kayıtlı Üye
çok iyi ya :Dbir kere de ben babamın arabayı satarken istanbulun bir yerinde dükkan teklifi gelmişti ne insanlar var yapuhahapuhaha