Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İkinci El Araçlarda Kilometre Düşürme, Faydalı Bilgiler

Örneklerdeki km degerleri bile bana çok komik geliyor. Yaşı büyük km degeri küçük olan araç yatıyor demektir eğer doğruysa. Fazla yol gittiğinde de çok kullanılmış deniliyor. Ben ülkemizdeki km saplantısına anlam veremiyorum, iyice tüketici yaptılar insanımızı. Km 40 bine gelince insanlara panik yaptırıp yeni arabaları gazlamaya çalışıyorlar. Herkes bütçesini iyice incelese ve arabayı ihtiyacına göre değerlendirse trafiğe her gün yüzlerce yeni araç katılmayacak. Yerinden kıpırdamadan aylarca parkettiginiz yerde kalan araç sayısı hiç de azimsanacak boyutlarda degil malesef. Arabam eskidi diye 5000TL zarar edecek birini 15000 - 20000TL ekstra borçlara sokmak bence insanlık degil. İhtiyacınız varsa bindiğiniz araca iyi bakın km degerini de hiç bir zaman önemsemeyin.kazasi hasarı olmayan bir aracı km degeri Cok yüksek olsa da edeceğiniz zarar en fazla 5000TL yi geçmez. Arabanız 40.000TL civarında ise ve temiz hasarsız ise, 35.000TL fiyat koysanız daha çabuk satarsınız.

3 yılı aşkın bir süredir yanılmıyorsam muayne de yazıldığından dolayı km , bir dahaki muaynede sorun çıkarıp geri gönderiyorlar muayne istasyonundan diye bir olayda duymuştum

Geri
Üst Alt