Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ikici el satışında büyük tuzak

garip durum kimseye güvenecek hal kalmadı bu memlekette bir çok insan kolay ve haksız kazanç peşinde yazık yazık insanlar kimbilir o araçları ne zorluklarla alıyorlardır. :confused:

bu yüzden diyorum noterlerde banka şubesi olacak..hangi bankanın subeşi varsa işlem yapılacak noterde o bankaya para yatacak..
noter evraklerı aldıktan sonra aracın satışa uyguluğunu onayladıktan sonra evrakları elinde tutacak..hemen ordaki banka şubesinde banka görevlisi hesaptan hesaba havalesini yapacak noter memuruna onayı verecek satış gerçekleşek..satış gerçekleştirkten sonra da eğer blaoke koymuşsa paraya onu kaldıracak....
böylece kimse kimseyi dolndıramayacak..
bankaların da işine gelir..arabasını satan adam parayı hemen hemen nerdeyse 1 hafta kadar hesapta tutar..işlem ücreti alsa ne olur 20 lira arabayı kaybetmektense 20 herkes verir yeter ki güvenli olsun

Ben buna tuzaktan ziyade kerizlik derim:(parayi almadan satis verilirmi yahu..noter bile soruyor onaylamadan once parani aldinmi diye..Parayida notere gitmeden once ya bankada yada bir doviz burosunda makineden gecirtceksin..sahte cikmasin

allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılşatırsın

parayı vermeden, noter satışını alıyorlarmış, ben buna dolandırıcılık diyemem :hosgeldin: , teklif var ısrar yok hakim bey

Geri
Üst Alt