• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

iki nadide kulubümüze başarılar dileriz

cuprali

Kayıtlı Üye
İsim
ALİ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TJ 0770
kardeşim nedir bu bekirden çektiğimiz gol atmayı huy edindi kale farketmiyor artık güzel gol attı ama ben size net bişey sööliyim alex olaydı bu takımda valla yenerdik

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
İsim
kaan öksüz
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 5033
kardeşim nedir bu bekirden çektiğimiz gol atmayı huy edindi kale farketmiyor artık güzel gol attı ama ben size net bişey sööliyim alex olaydı bu takımda valla yenerdik
abi ortanın hakkını verdi puhahapuhahapuhaha

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
abi Alexin adı yetiyordu...:rolleyes:

REİS38

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan KARABULUT
Nereden
Kayseri
Bir GS li olarak önce ASLANLARIMIZI sonrada ebedi rakibimizi tebrik ederiz beklendiği gibi çok heycanlı bir maç olmadı ama centilmence güzel bir maç oldukazananda GS olunca bizim açımızdan daha bir güzel oldu...
maca gelince kısır bir maçtı maçta gökhan gönüle küfreden şerefsiz taraftar ve hakeme olmadık hareketlerde bulunan ve tüküren meire LEŞ denen ..... haricinde herşey güzeldi,,,

ss boy

Kayıtlı Üye
İsim
serdar
Nereden
İstanbul
Plaka
34 EJ 9251
akşam maçta biri olaraktan ASLAN'larımızı gönülden tebrik ediyorum...Yüreklerine sağlık...

senelerdir kedi fare ile oynar gibi oynuyorduk,ama topu kaleye sokamıyoduk bu sefer o da oldu...BEKİR gerçek GALATASARAY lı oldu:)))

Üst Alt