Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İibza sağ arkadan gelen lakırtı sesi hakkında bilgi?

bugün sanayiye uğradım baska bır ıs ıcın. ısımı hallettıkten sonra ustama ugradım dedım su sesı artık bulalım. arka amortısorler ve takozları yenı alınmıstı. sagdakı amortısoru soktuk takozuda soktuk yerıne eskı cıkan amortısorumden saglam olanı ve onun takozunu taktık ses kesıldı. suan sol taraf yenı amortısor ve takoz sag ıse eskı amortısor ve takozla sorunsuz. yenı aldıgım amortısor depoda duruyor bence ses takozdan gelıyordu amortısor olsa soldakıde ses yapardı. bozuk takozuda verıp yerıne yenısını aldım depoya koydum tekrar ses gelırse yenı amortısoru ve takozunu takıcam. sesın gıtmesı baya rahatlattı benı.
senin adına sevindim kardeşim sesin kesilmesi insanı bayağı rahatlatıyor böyle durumlar da :) bende ERYA ya gittim arkadaşlar sağolsun baktılar hemen ve oradaki el freninin telini tutan parçanın olmadığını gördüler aynı parça sol tarafta duruyordu zaten ,sipariş verdiler hatta gelmiş parça aradılar gidip o parçayı taktıracağım bu hafta , yine sevmeye başladım ıbızayı :) şu anda tık yok arabada ve memnunum ,insan bazı sinirleniyor işte böyle durumlarda ..

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Aynı sorun bendede olmuştu arka amortisör takozları yapıyor. Bende değştirdim sorun çözüldü. Usta kronik olduğunu söyledi.

Geri
Üst Alt