Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İibza sağ arkadan gelen lakırtı sesi hakkında bilgi?

benım pederde de honda cıvıc var valla daha tıklamadı 2006 model :)

beni bir daha sevseler avekten içeri girmem .... doğuşta aynı şekilde benim için bitmiştir ve bunu da heryerde anlatıcam bu araba da benim için bitmiştir artık , babacım 230 binde 2000 model tutulamayan kasa varya toyotam vardı tıkkk yoktu araba da yaaaa...

Kardeşim altur otomotıve git yardımcı olurum herşekil sorununu çözerler

Seat CaNdIR

iki tane yere gittim iki günüm gitti yarım depoda benzin yaktım ama yokk ... sabah kanala soktum arabayı ses gelen yeri buldum sünger sıkıştırdım araya ses falan kalmadı, el freni teli arka esnediğinde dingilin oraya tıktık diye vuruyormuş.. şimdi resimlerle doğuşa mail falan atıcam bir daha aynı sıkıntıdan bir vatandaş giderse 2 günü gitmesin yapıp birşekilde versinler .
Kardeşim altur otomotıve git yardımcı olurum herşekil sorununu çözerler

Seat CaNdIR🚗

iki tane yere gittim iki günüm gitti yarım depoda benzin yaktım ama yokk ... sabah kanala soktum arabayı ses gelen yeri buldum sünger sıkıştırdım araya ses falan kalmadı, el freni teli arka esnediğinde dingilin oraya tıktık diye vuruyormuş.. şimdi resimlerle doğuşa mail falan atıcam bir daha aynı sıkıntıdan bir vatandaş giderse 2 günü gitmesin yapıp birşekilde versinler .

Sıkıntıyı gidermene sevındım ama kalıcı bi çözüm bulsunlar servise götur onlar ayar ceker kardesim

Seat CaNdIR

Valla ben ne diyeyim size bilmiyorum... 2001 Leon'uma 2007 Captiva'sı olan babam hayran, tık ses yok araçta... Biraz şans, biraz da kalite farkı diyelim. Corolla her ne kadar 2000 model de olsa sınıfı İbiza'dan farklı...

@4rd4
@dadaş34 ve diğer konu ile ilgilenen arkadaşar teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için ses daha önceki mesjda yazmıştım şimdide resimlerinin olduğu linki veriyorum

*********************************/altea/1166-babamin-arabasindan-gelen-ses-4.html#post137131

site link vermeme izin vermedi gibi görünüyor , aynı zamanda 5 resimden sadece bir tane yükleyebildim ,boyut olayından dolayı ..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

IMG_1695.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_1695.JPG
    IMG_1695.JPG
    674.9 KB · Görüntüleme: 10
bu demır cubukmu oraya degıyor ve ses yapıyor sımdı? var canına ben hıc bakmadım oraya:) yanı amortısor yada takozlarıdır dıye dusundum yarın altına gırıp elle bı sallayım bakıyım tabı bnmkıde ordan gecıyorsa :)

sağ tekerleğe giden el freni teli o esnedikçe arkası arabanın oraya tıktık diye vuruyor arabanın içine de luk luk diye ses veriyor

resimlerde de oraya vurma izi belli zaten .

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

sağ tekerleğe giden el freni teli o esnedikçe arkası arabanın oraya tıktık diye vuruyor arabanın içine de luk luk diye ses veriyor

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
baktımda sorun yok bende gayet saglam sekılde kelepcelı o boru kısım.

bugün sanayiye uğradım baska bır ıs ıcın. ısımı hallettıkten sonra ustama ugradım dedım su sesı artık bulalım. arka amortısorler ve takozları yenı alınmıstı. sagdakı amortısoru soktuk takozuda soktuk yerıne eskı cıkan amortısorumden saglam olanı ve onun takozunu taktık ses kesıldı. suan sol taraf yenı amortısor ve takoz sag ıse eskı amortısor ve takozla sorunsuz. yenı aldıgım amortısor depoda duruyor bence ses takozdan gelıyordu amortısor olsa soldakıde ses yapardı. bozuk takozuda verıp yerıne yenısını aldım depoya koydum tekrar ses gelırse yenı amortısoru ve takozunu takıcam. sesın gıtmesı baya rahatlattı benı.

Geri
Üst Alt