Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İibza sağ arkadan gelen lakırtı sesi hakkında bilgi?

4rd4@ arkadaşım
ben bu gün servise gittim teste çıktılar evet bir ses var dediler bagaja falan baktılar stepneye kriko nun oldugu yere arka pandizotu söktüler ve arka plastik kapağı da konrtol ettiler ( bagajın içindeki silecek kısmını kapatan kapak ) kriko takımının kuşağını sıktılar :) neyse ses yine devam ediyor , o anda dedikeleri yine ses devam ederse , ya amortisör yada bu araçlarda trim sesi dedikleri bir olay varmış buda fabrikada saçlar punta atılırken bazıları tam tutmadığından o puntalar titreşimli yollarda ses yapıyormuş ,daha öncede karşılaştıkları bir olaymış bu ,bunun için ise aracın 3 gün kadar kalması gerektiğini söylediler , o bölgeler bulunup kaynak falan yapılacakmış ve boyası falan yapılacakmış aynı zamanda araştırdığıma göre leonlarda da çıkıyomuş bu hata yarın başka servise gideceğim ,bu arada rotçuma gittim o baktı amortisör den geldiğini söyledi sesin
kısaca özet olarak bakalım yarın ne diyecekler ,eğer amortisör le düzelecekse iyi ama punta muhabbeti işin içine girecekse daha 2500km de bir araç için bu araçtan gerçekten çok soğudum ve benim gözümde sıfır olacak , biraz uzun oldu ama okduğunuz için teşekkür ederim ..

Bende 2 sene once mı ne servıse gıtmıstım sag kapıdan catır cutur ses gelıodu araba esnedıgı zamanlarda. dedıler bu ses sacdan gelıyor ordakı bır punto atmıstır ıste aracı bırakmanız lazım komple sokulcek falan fılan neyse o oyle kaldı kafasına gore bazen ses yapıyor bazen yapmıyor ama bızım soz ettıgımız ses o ses degıl. bugun akuyu aldıgım yere gıttım ordakı ustada bındı arabaya sesı duydu altına gırdı ettı burclarsa bosluk yok ztn arkada da ses yapacak bı amortısor var dedı bencede ses amortısor veya kafadan gelıyor. sanayıye gıdıp amortısorlerı ustama sokturup tekrar baktırıcam.

yücel kardeşim dediğin gibide olabilir doğuştan para almak için punta muhabbeti ,bu bana dedikleri şey sesin gelen yeri amortisör bende kanala girdim rotçunun orada baktım bu gün , ayrıca punta olsa diyorum kendi kendime çıtırtı şeklinde bir ses gelir bu ses daha çok luk luk luk şeklinde geliyor

bakalım yarın ne anlatacaklar avekte ,bu gün aygüv deydim :)

Çıtırtı olsa yine iyi Deniz abi, kaynak yapılmamış iki metalin birbirine sürttüğünü düşün bi :)

Emin ol küçük bir sıkıntı çıkacak ;) Soğumayın ibiş'ten, o yine girecek gözünüze :)

bakalım Emre kardeşim yarın ne diyecekler , ufak sinek mide bulandırıyor işte , ibiş te iyidi :) :)

teyp sorunum vardı daha sogrusu kapanıodu falan fılan onla ugrastım bugun o sorun kalktı gıbı ama arka tarafa bısey yaptıramadım tukendım resmen. lakır lukur gıtmeye devam:)

aynen kardeşim bende tükendim bu gün ...

avek , sabah gittiğimde akşam 5 gibi gelin demişti kağıttada 16:30 yazıyordu bende 15:55 oraya gittim araç benim bıraktığım yerde duruyordu aynı şekilde , sordum daha bakmadık dediler , siz olsanız ne dersiniz aynı zamanda sabahta randevüm 10:15 ti ....:mad:

teyp sorunum vardı daha sogrusu kapanıodu falan fılan onla ugrastım bugun o sorun kalktı gıbı ama arka tarafa bısey yaptıramadım tukendım resmen. lakır lukur gıtmeye devam:)

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
bişey derdimde onlara neyse:) bu servıslerın hepsı boyle bı havalar bı havalar sorma gıtsın..

şimdi bu araba garantisiz olsaydııııı para almak için , neler değiştirirlerdi birde onu düşün... kardeşim vallahi sinir stres oldum bu konuda ya bu arabayı emekliye ayırmak lazım yada satmak bu kadar diyorum yani
bişey derdimde onlara neyse:) bu servıslerın hepsı boyle bı havalar bı havalar sorma gıtsın..

enınde sonunda yapacaklar kacarı yok arabayı satarken ıyı asıl sonrası onemlı. pesını bırakmayın derım sınırlerınız bozulacak orası kesın. ıns hallolur. ben dogus u aramadım bıle boyle bınıyorum bakalım nereye kadar bıncem :)

beni bir daha sevseler avekten içeri girmem .... doğuşta aynı şekilde benim için bitmiştir ve bunu da heryerde anlatıcam bu araba da benim için bitmiştir artık , babacım 230 binde 2000 model tutulamayan kasa varya toyotam vardı tıkkk yoktu araba da yaaaa...

Geri
Üst Alt