Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ideal surus pozisyonunu ayarlayamiyorum

1,5 yil oldu arabayi alali ama bir turlu ideal surus pozisyonunu ayarlayamadim..ya debriyaj uzakta kaliyor ya da fren pedali yakinda..arabadan sogudum resmen..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Araclarımız aynı sıkıntılarımızda aynı koltuğu bir türlü ayarlayamıyorum sanki araca binince başka biri kullanmış gibi geliyor bande çareyi şehir içinde kullanırsam debriyaja göre şehirdında kullanırsam gaza göre ayarlıyorum.Merak etme dostum bizde sorun yok sorunlu olan ibiza

Seat toledo 2001 sahibiyim boy 198 bundan once megan 1 e biniyordum bir tik megan daha genisti ama şehir içinde sikinti yok ama uzun yolda rahatsiz oluyorum ama idare ediyorum.

Koltuğa da her seferinde aynı şekilde oturulmuyor, Vücut da her zaman aynı formda olmuyor. FR koltuklarının destekleri daha dolgun, bazen tam sığıyorum koltuğa, bazen rahatsız oluyorum.

Geri
Üst Alt