Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İçki satmayacağım taahüdü..

memleket ne hale gelıyo konya ankara afrıca tartısmasıya saka gıbı.........

memleketin ne hale geldiği o başka konu, bu başka konu dikkatinizi çekerim:) ne alaka şimdi, milletin tartıştığını tartışmak zorundamıyım anlamadım?

sormaz olaydım soruyo sorun içki değil bence bunun altında yatan sinsi fikirler siyaset yapmıcam siyasete girince küfür ediyom birilerine günaha giriyom:)

ben karabükte ortuduğum sürece karabük 1. sırada. boşuna tartışmayın :D:D

yok yaa daha cok cekecek mu millet sabah benzine % 2 üzerinde zam geldi yine

memleketin ne hale geldiği o başka konu, bu başka konu dikkatinizi çekerim:) ne alaka şimdi, milletin tartıştığını tartışmak zorundamıyım anlamadım?

ben burda memleketın ne hala geldıgını solemek ıstıyorum sıkıntısı olan okumaz cvplamaz bana gore bole.......

kımse kımsenın tartıstıgını tartısmak zorunda deıl ama tartısmaya yonelık laflar da etmek zorunda deıl.....

konu sapmasın böyle siyaset olmaz zaten yasaklarla insanları daha çok cezbeden hale sokuyolar....

Geri
Üst Alt