Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibretlik kaza görüntüleri :(

Ya yemin ederim içim çekildi çok kötü bi anlık dalgınlık sonucunda neler olabiliyo Allah hepimizi korusun

kardeş yaşama sevincimi aldın ya bu ne gözümün önüne geldi arabayla girdiğim delikler:( Allah korusun..ölmek bi tarafa sakat kalmak bırakmak öldürmek ve vebali çok ağır.. Allah taşıyamayacağımız yük vermesin...

arkadaşlar, lütfen şu lanet olası gaz pedalına basarken biraz düşünün. aynı haltları zamanında bende yedim. fiat albea ile otobanda 240km hız yapıyordum hangi akla hizmetse işte buna cahil cesareti denir. çok sürat yaptım çok gaz bastım ama bana karı neydi hiç koca bir hiç hiç birde araçları haşat ettim. şimdi artık gaz pedalına temkinli basıyorum. he hiçmi basmıyorum evet aynı şeyleri çok çok sıkışmadığım sürece yapmıyorum artık. sizlerden de ricam arkanızda sizleri bekleyen sizleri canlarından çok seven insanlar olduğunu lütfen unutmayın. böyle abuksubuk kazalar yüzünden bu yer yüzünden kimler geldi kimler geçti. lütfen çok rica ediyorum biraz daha dikkat ve sakinlik!

bir ara haftada 1 bu vıdeo yu ızlıyodum..kendımı yavaş kullanmaya şartlamak için :)

Geri
Üst Alt