Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbrahim Üzülmez Fes!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soyunma odasında neler oldu bitti bilmiyoruz..Toramana yumruk attı deniyor...Eğer böyle bişi yaptıysa gönderilmeyi hak etmiş...Takımdaki huzuru bozmaya kimsenin gücü yetmez...11 yıldır Beşiktaşta oynamak ve kaptan olmak ona bu yetkiyi vermez...

cok doğru ve gec kalınmış bir karar. bjk yönetimini taktir ediyorum. artık duygusallıgı profösyonellikten ayrı tutmalıyız. 11 değil 21 yıl oynasın ne yazar kural onun icinde gecerlidir.

yakında bir basın toplantısı yaparlar zaten,olayı daha net öğreniriz..beni asıl düşündüren sol bekte ismail in alternatifsiz kalması..zaten çürük adam..kesin yine sakatlanacak..onun yerine kim oynayacak? savunma olarak bir adım ileri gidemedi,hala çok adam kaçırıyor..ona rağmen şimdi elimizde,gutiyle beraber alternatifi olmayan oyuncu konumuna geldi..

'' Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim'' Mustafa Kemal Atatürk

Bu ibrahim üzülmez ne densiz adamdır yıllardır yanyana oynadıgı arkadasına,Aynı amaç için ter doktugu arkadasına yumruk atıyor.Enerjin bu kadar fazla ise saha içinde kullan......

Beşiktaş yönetimini tebrik ediyorum inşallah diğerlerine örnek olur

eğer doğruysa,toraman küfür etmiş,bunun üzerine yumruk atmış..zaten üzülmez in gidip durup dururken yumruk atması bana mantıksız geliyor..bu durumda hangisi suçlu diye düşünmek lazım..komplo teorisi olacak ama, toraman küfür ettiyse,üzülmez de yumrukla karşılık verdiyse, sadece üzülmezi kovup,toramana ceza vermemek, "lan bizim stoper eksiğimiz var,şimdi toramanı da yollarsak biz naaparız" düşüncesinin sonucu mudur?

Agir olmus sezon sonu jubile yapilip gonderilebilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt