Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibrahim tatlıses kafasından vuruldu !!!

allah yardımcısı olsun acil şifalar versin.. :(
bu adamında hayran kitlesi ve hastası var ve küçümsenmeyecek kadar büyük bi kitle.. urfadan suriyeye uzanan mensubu olduğu aşiretten insanlar örgütlenip bi kaç otobüsle yola çıkmışlar ziyaret için

Türkiye de 1 elin parmaklarından fazla değildir fabrika çıkışlı zırhlı mercedes sayısı ki onlarda İbrahim Tatlısesten daha önemli adamlardadır...Motor da kaldırır hiçbir şey olmaz.

MEF lisesinde okurken sahibinin zırhlı s500 ü vardı. elimi camına vuruyordum elim acıyordu :D:D

evimin karşısındaki bi abimizde var eski kasa 500sel yemin ederim kapıyı iki elle açıyorum 34.000 dolar istiyor arabadan 2,5 tondu yanlış haıtlamıyorsam.

Ben bile ufak bir vatandaş olmama rağmen ufak bir başımızdan geçen olaydan dolayı zırhlı araç bakmayı düşünmüşken bu kadar tanınan ve düşmanı olan bir sanatçının zırhsız araçla gezmesi beni çok şaşırttı..

İşin aksi tarafı korumalarda hiç silahla karşılık vermemiş..

Şahsi davranışlarını onaylamasamda sesini beğendiğim sanatçı idi

evimin karşısındaki bi abimizde var eski kasa 500sel yemin ederim kapıyı iki elle açıyorum 34.000 dolar istiyor arabadan 2,5 tondu yanlış haıtlamıyorsam.

Ben bile ufak bir vatandaş olmama rağmen ufak bir başımızdan geçen olaydan dolayı zırhlı araç bakmayı düşünmüşken bu kadar tanınan ve düşmanı olan bir sanatçının zırhsız araçla gezmesi beni çok şaşırttı..

İşin aksi tarafı korumalarda hiç silahla karşılık vermemiş..

Şahsi davranışlarını onaylamasamda sesini beğendiğim sanatçı idi

benımde merak ettıgım o arkadasında koruma aracı var bırde ... arac bu arada s500 4matic olması lazım... ben haberlerde yıne ızledıgımde anlayamadım hem sofor sıfır yaranlamıs hemde nıe korumalar karsılık vermedı nıcın zırhlı arac kullanmıyorsun sarkcı olarak bır hayat surmuyorkı ıs adamı sıfatıda mevcut gırmedıgı sektor yok nıe kullanmıyorsun zırhlı arac bakalım onumuzdekı gunlerde cıkıcaktır hersey allah acıl sıfa versın sevdıklerıne ve aılesınede sabır versın

hahahaha, bu başlıkta bile araç konuşabiliyoruz :D
Adam çıkınca hepinizi vuracak zırhlı mercosu ile gelip :eek: :eek: :eek:

Zırhlı araç falan hikaye , vurmak istedikten sonra yer mekan zaman farketmiyo bence...

Zırhlı araç falan hikaye , vurmak istedikten sonra yer mekan zaman farketmiyo bence...

zaten adamlar planını yapmıştır aracın muhakkak zırhlı olmadığını biliyordur. Zırhlı olsaydı araca binerken yada inerken vururlardı

Geri
Üst Alt