Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibrahim tatlıses kafasından vuruldu !!!

Şaka amaçlı yazmıştım ama biraz işin dozunu kaçırdık galiba kusura bakmayın..

Ben şahsen İbo dinlemem ama TR de kitlelere hitap eden bir adam öyle olmasa bile bende üzüldüm..

şahsi fikrim öldüğünü duyurmuyorlar şuanlık. eğer öldüyse allah rahmet eylesin büyük ses kücük kişilikti. değişen türkiyede oda değişti keşke hep eski ibrahim tatlıses olarak kalsaydı.

Allah acil şifalar versin, açıkcası öldüğü fakat medyadan gizlendiği fikri pek mantıklı gelmedi bana, ölümüş olsaydı, doktarları ekran başına çıkıp iyimser bi tablo çizmezdi diye düşünüyorum.

adamın karakteri ne olursa olsun, kim olursa olsun, yaralanan, yaşam savası veren biri için bu tarz yorumlar size yakısmamıs arkadaslar..

+1

kurşunlanan araba Mercedes S320 bir önceki kasamıydı tam göremedim? Arabasında zırh yokmuydu ki..

kimisi sever kimisi sevmez ama türkiyede gercekten bir cok kısıye iş imkanı sagladıgı kesin. umarım bi an önce sağlığına kavuşur:(:(

Yaptırırsın tabiki. Ama fab. çıkışlı olanlar bahsettiklerim. Araba çünkü 750 kg ağırlaşıyor. Motor kaldırmıyor..

Türkiye de 1 elin parmaklarından fazla değildir fabrika çıkışlı zırhlı mercedes sayısı ki onlarda İbrahim Tatlısesten daha önemli adamlardadır...Motor da kaldırır hiçbir şey olmaz.

Geri
Üst Alt