Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizaya teknik paket

waddle

Kayıtlı Üye
İbizaya teknik paketi aracı teslim aldıktan sonra yaptirabiliyor muyuz?
Bir de dış donanımda bulunan dönüşe duyarlı zenon falan bunları da yaptırabilir miyiz serviste? Yaptıran varmı?

İbizaya teknik paketi aracı teslim aldıktan sonra yaptirabiliyor muyuz?
Bir de dış donanımda bulunan dönüşe duyarlı zenon falan bunları da yaptırabilir miyiz serviste? Yaptıran varmı?
Duyduğum kadarıyla yok sanırım fakat sonradan paket ekletmek baya bir maliyet tutuyor

Paket ekletmek memet in de dediği gibi cok fazlatutar gerek yok derim zenon dönüşe duyarlı araclarda cok randuman vermıyor uzun ömürlü olmaz yani ampul sürekli ısınıp soguyacagından hep ampul keser onun yerine beyaz ampul takarsan güzel hörüntü alırsın hemde muayanede sıkıntı yasanaz sökmek durumunda kalmazsın.

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Anladım. Belki dış donanım olmasa da su teknik paket olabilir. Yada ekranlı bir teyp ile geri görüş kamerası ilave edilebilir. Aracı daha da hoş gösterir diye düşünüyorum. Tepy taktiran arkadaşların resimlerine bakamadim. Açılmıyor.

Teknik Paket : Yağmur Sensörü + Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası + Otomatik Yanan Farlar + Coming Home-Leaving Home özelliği + Katlanabilir Yan Aynalar
Fiyat. 1150 tl

Bence bu fiyata bu ozellikleri almaya gerek yok.
Birde sonradan olacağı icin daha fazla para talep edebilirler.

Tamam masrafa girmeden far sensoru modülü taktiricam. Birde wedless on arabanın mavi ışıkları çok hoş durmuş.

Paket ekletmek memet in de dediği gibi cok fazlatutar gerek yok derim zenon dönüşe duyarlı araclarda cok randuman vermıyor uzun ömürlü olmaz yani ampul sürekli ısınıp soguyacagından hep ampul keser onun yerine beyaz ampul takarsan güzel hörüntü alırsın hemde muayanede sıkıntı yasanaz sökmek durumunda kalmazsın.

Beni EDS'ler İYİ Tanır
Ampulmu keser bizim leonlarda bi xenon var donuse duyarli simdiye kadar hic ampul kesmedi :) bide ampul kesmek ne oluyor

Ampulmu keser bizim leonlarda bi xenon var donuse duyarli simdiye kadar hic ampul kesmedi :) bide ampul kesmek ne oluyor
Fabrikasyon zenondan bahsetmiyorum burda kardeşim sonradan sislere takılsn zenondan bahsedıyorum tak bakalım sislere kesiyomu kesmiyomu görürsün konuyu yanlış anladın yanlış yerden cevapladın ve konuştugumuz araç leon değil ibiza
Ampul kesmekte ampulun işlevine yerine getirmemesi yani yanmamasına biz kesmek diyoruz sen patlamış diyorsun heralde

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Ben yazinda fabrikayla ilgili bi ibare gormedimde arkadasta ekletmekten kastettigi icin sonucta serviste takilan bi xenonda orjinal oldugu icin oyle yorum yaptim bende neyse yanlis anlasilma olmus evet ben genelde ampul patladi derim yani yeni duydugum bi terim oldugundan sordum anlamini bilmedigimden :)

Geri
Üst Alt