Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'ya orjinal kolçak arıyorum..

arkadaşlar serviste orjinal kolçak ve park sensörüne 750 tl dediler sizce nasıl bana pahalı geldi biraz..deniz sağol farketmemişim :)mertkan kardeş armster deri mi senin ki hepsiburadada var onu alsak montajını yapabilirmiyiz kendimiz acaba

Keşke arabayı alırken park sensörü için pazarlık yapsaydın çünkü bende dahil çoğu kimse arabayı alırken park sensörünü bedavaya taktırıyorlar. He dandik birşey takıyorlar ama bence gayet işe yarıyor.
Madem arabayı alırken pazarlık yapıp taktırmadınız bence orjinal kolçak almaya giderseniz servisten park sensörünü hediye isteyin.
Servisin taktığı park sensörü sizin verdiğiniz linkteki gibi ekranlı değil sadece ses duyuyorsunuz ama yetiyor. Bence önerimi düşünün. Güzel pazarlık yapıyorsanız servis bunu bedava takacaktır.

şu armster orjinale yakın mı acaba orjinalide çok sağlam gibi durmuyor yinede baktım inceledim serviste

Piyasada satılanların hiç birinin orijinal ile uzaktan yakından alakası yok. Orjinali hem kaliteli hemde kolçak ayakları aluminyum döküm ve aracın şasesine önceden hazır bulunan yerine montajlanır. Yan sanayiler ise herhangi bir yere bir şekilde iliştirilir. Sonuç şansa kalmış.
Karar vermeden önce orjinal kolçak ile yan sanayi kolçağı yana yana getirip bakın farkı görmemeniz mümkün değil. Servisden alıp işçiliğini başka bir yere yaptırabilirseniz ucuza getirmek gibi bir alternatifiniz de olabilir. Ama ibiza için orta konsol tamamen sokülüyor bildiğim kadarı ile bunu yaparken araca hasar vermemek lazım.

bardaklığın üzerine monte ediliyor kardeş serviste bir tane takmışlardı gördüm aslında bende orjinal düşünüyorum ama 500 tl de çok geliyor aslında...park sensörünü dışarda takamazlar mı acaba

Geri
Üst Alt