Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'ya orjinal kolçak arıyorum..

Bunu takmanızı örenmem, neden dersenizde;

Yan sanayii taktım kendim. İnce tiplerden ve 2 koltuk arasında toplam 4 cm yada 5cm anca yer var. Bence bunu takmanız halinde ya oraya sığmıyacaktır yada Sc'lerde koltuku geri çekme olaylarında rahatsızlık yasıyacaksınızdır.

armster diye bi kolçak var arkadaşlar hepsiburadada 190 tl sizce nasıldır o

arkadaşlar serviste orjinal kolçak ve park sensörüne 750 tl dediler sizce nasıl bana pahalı geldi biraz..deniz sağol farketmemişim :)mertkan kardeş armster deri mi senin ki hepsiburadada var onu alsak montajını yapabilirmiyiz kendimiz acaba

Kolçağı takdırırsanız park sensörünü hediye edebilirler diye düşünüyorum. ya da bi 50-100 bişey daha atarsınız. Onu mu alayım bunu mu alayım orjinal mi takdırayım diye çok dolandım ve öyle bişey almadan kaldım. geçen sene takdırsaydım keşke çünkü ona vereceğim 500 lirayı saçma sapan yerlerde elli defa harcadım. Evet ya gidip taktırayım bari :D

Geri
Üst Alt