Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizam'la kaza yaptım...

Eksperi bi arasam mı bunlar ne değiştirecekmiş böyle diye...
12 bin az değil.
İleride satmak isteyince ölücüler arabayı bedava almaya çalışır ;)
Experler sanirim artik iyiden iyiye servislere para kazandirmaya calisiyorlar. Sanayide kendin yaptirsan 500 yada 1000 liraya cikacak iş resmen. 12 bin nedir ya ne de olsa sigorta experin ağzına bakiyor para vermek için. Bora bu fotograflari sakla satarken gosterirsin. Millet ikiye ayrilmiş arabayi hasar kaydi yok diye satiyor. Çok pis işler dönüyor.

Son düzenleme:
Experler sanirim artik iyiden iyiye servislere para kazandirmaya calisiyorlar. Sanayide kendin yaptirsan 500 yada 1000 liraya cikacak iş resmen. 12 bin nedir ya ne de olsa sigorta experin ağzına bakiyor para vermek için. Bora bu fotograflari sakla satarken gosterirsin. Millet ikiye ayrilmiş arabayi hasar kaydi yok diye satiyor. Çok pis işler dönüyor.

Servis onarmaktan çok direk parça değişimine gidiyor.
Dışarıda bildiğim iyi bir usta olmadığındanda gittim servise verdim en azından parçalar orjinal olur diye.
Sanırım servis tekerleri bile değişime gidecek ;)
Şu bi gerçek serviste orj. Parçalar gerçekten pahalı.
Pazartesi olmadı bide eksperi arıcam durumu sormak adına.
Bakalım servis neleri değiştirmeyi düşünüyor.

Servis onarmaktan çok direk parça değişimine gidiyor.
Dışarıda bildiğim iyi bir usta olmadığındanda gittim servise verdim en azından parçalar orjinal olur diye.
Sanırım servis tekerleri bile değişime gidecek ;)
Şu bi gerçek serviste orj. Parçalar gerçekten pahalı.
Pazartesi olmadı bide eksperi arıcam durumu sormak adına.
Bakalım servis neleri değiştirmeyi düşünüyor.
evet parçalar pahalı ehh içinde işcilikte var.kaskodan alınıyor diye birazda şişirmişler.kendin yaptırsan değiştirsen ,senin cebinden cıksa, para inan o kadar tutmaz

Geri
Üst Alt