Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizam'la kaza yaptım...

Dün aracı wosmere verdim. Artık eksper felan gelecekmiş sonrada yapım aşaması felan...
Çok şükür sağlık sıhat iyi.
İbizamdan soğumak yerine daha da sevdim çünkü bence yola iyi tutunduk (sanırım o rahatsız olduğum sert süspansiyonlarında olumlu etkisi var), her ne kadar sonunda yolun yandaki bordor taşlarına vursakta.
Birde esp olsaymış belkide hiç carpmadan kurtarırdım.
Herşeyin hayırlısı olsun...

Çok geçmiş olsun
Size ve Eşinize bişey olmadığı için şanslısınız kasko var ise hiç birşeyi kafanıza takmayın
Herşey düzeltilir
Tekrar geçmiş olsun

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Bora cok gecmis olsun, yazilarini hem burdan hem donanimhaberden baya takip etmistim, ozellikle lpg ile ilgili olanlari. Direksiyon ve emniyet kemerleri airbag isigi sondurulunce duzelir sanirim. Allah baska dert vermesin.

Bora cok gecmis olsun, yazilarini hem burdan hem donanimhaberden baya takip etmistim, ozellikle lpg ile ilgili olanlari. Direksiyon ve emniyet kemerleri airbag isigi sondurulunce duzelir sanirim. Allah baska dert vermesin.
Sağolasın hocam. ALLAH kaza bela vermesin kimseye.

Bugün yine servisi aradım bir haber var mı diye.
Kaskodan haber beklediklerini söylediler.
Dedim tahmini fiyat ne çıktı ?
Tahmini olarak 12 bin lira fiyat söylüyorlar.
Ama tam olarak nelerin değişeceğini ekrandan göremediğini felan söylüyor.
Resimleri gördünüz.
12 bin liralık ne var ki araçta ?

Bugün yine servisi aradım bir haber var mı diye.
Kaskodan haber beklediklerini söylediler.
Dedim tahmini fiyat ne çıktı ?
Tahmini olarak 12 bin lira fiyat söylüyorlar.
Ama tam olarak nelerin değişeceğini ekrandan göremediğini felan söylüyor.
Resimleri gördünüz.
12 bin liralık ne var ki araçta ?
12 bin lira mı bir araba parası anasını satayım bu nedir yaa... demekki zarar gören her aksam değişecek...tramer kaydına gecer mi acaba

12 bin lira mı bir araba parası anasını satayım bu nedir yaa... demekki zarar gören her aksam değişecek...tramer kaydına gecer mi acaba
Eksperi bi arasam mı bunlar ne değiştirecekmiş böyle diye...
12 bin az değil.
İleride satmak isteyince ölücüler arabayı bedava almaya çalışır ;)

Geri
Üst Alt