Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizam'la kaza yaptım...

Büyük geçmiş olsun allah daha beterlerinden korusun senin ne kadar canın sıkıldıysa en az bizimde o kadar sıkıldı üzüntünü stresini sinirini aynı şekilde paylaştığımıza emin olabilir yeniden çok büyük geçmiş olsun bu yüzden biz bir aileyiz

Herkesin güzel dilekleri için teşekkür ederim.
Peki arkadaşlar ben bu aracı yetkili serviste mi yoksa dışarıda özel servisten mi yaptırayım ?
Kimisi yetkili de yaptır derken kimiside tramerin çok olmaması için dışarıda yaptırmamı söylüyor.

Çok geçmiş olsun kardeşim... Allahtan karşı şeride geçmemişsiniz... Verilmiş sadakanız yaşanacak günleriniz varmış... Sizlerin bir şeyi yok ya mal her zaman yerine gelir...

Herkesin güzel dilekleri için teşekkür ederim.
Peki arkadaşlar ben bu aracı yetkili serviste mi yoksa dışarıda özel servisten mi yaptırayım ?
Kimisi yetkili de yaptır derken kimiside tramerin çok olmaması için dışarıda yaptırmamı söylüyor.

Garantin bitti ise dışarda yaptırmak daha mantıklı... serviste yaptırırsan fiyat artacak ve tramerde fazla görünecek... benim araca arkadan çarpmışlardı... dışarda yaptırdım... 629TL masrafla kurtardık... trafik sigortasıntan yapıldı... serviste yapılsaydı 1500lirayı geçecek ve tramerde görünecekti... ona göre davranırsan iyi olur...

Büyük geçmiş olsun, daha önce sorduğunuz soruya istinaden; esp olsaydı;büyük ihtimalle(insan yapımı küçük de olsa zırvalama ihtimali var tabi), sizi hayrete düşürecek bir şekilde ve hızda araca savrulmanın tersi yönde kuvvet verip çizgisine oturturdu.

Büyük geçmiş olsun maalesef bu tip adamlardan çok var geçen benimde başıma geldi eskişehir yolunda soldan 240 km ile kaptırmış gidiyorum bi tane tır hiç bişe yokken birden en sağdan önüme kırdı valla zar zor kurtardım

Çok geçmiş olsun ... trafikte sözde araba sürmeyi bilen insan çok

Geri
Üst Alt