Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizam'la kaza yaptım...

Gecmis olsun Allah beterinden saklasin uzuldum cok

Büuük geçmiş olsun sevindirici tarafı yara almadan atlatmanız olmus allah korusun arac taklada atabilirdi şükretmek lazım

Beni EDS ler İYİ tanır

valla araç savrulup taklada atabilirdin. allah korumuş.üzülme araçta fazla hazarda yokç

Çok geçmiş olsun kardeşim kaza tutanağı ve resim varsa kasko yapıyor allah daha büyük kazalardan korusun

Büuük geçmiş olsun sevindirici tarafı yara almadan atlatmanız olmus allah korusun arac taklada atabilirdi şükretmek lazım

Beni EDS ler İYİ tanır

valla araç savrulup taklada atabilirdin. allah korumuş.üzülme araçta fazla hazarda yokç

IMG-20150503-WA0003.jpg

Son anda sağa çevirdim direksiyonu. İşte buda aracın sağ ön tarafını çarptığım yer.
ALLAH'tan teker bu kısma yanlamasına geldi. Yoksa yan şeride uçabilirdim.
Valla anlık bir olay nasıl gelişiyor anlamıyorsunuz...

@bora55 geçmiş olsun, şimdi okudum konuyu, size bişey olmamış çok şükür, çok masraflı bir hasarda gözükmüyor aracında şükür ki.

@bora55 geçmiş olsun, şimdi okudum konuyu, size bişey olmamış çok şükür, çok masraflı bir hasarda gözükmüyor aracında şükür ki.
Sağolasın. İşte ne olacağı belli olmuyor. Halen bile daha inanasım gelmiyor :)
Saniyeler, saliseler konuşuyor o an.
Şimdi diyorum acaba şöyle mi yapsamdım böyle mi yapsaydım da kurtarırdım. Ama sanırım en doğru seçeneğe yakın olanları yaptım ki böyle kurtardık...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
gecmis olsun, eski aracimda bende yasamistim, ters meyilli bir virajda belediyenin refujdeki ağaçları suladigi sular yola tasmis, viraja girince arka birden kaydi, araci toparladık derken aynen anlattıginiz gibi önü refuje vurdum, sonra arac sekince arka tekerlegide carptik refuje, sanırım sizden yavastim, arkada bisi yoktu, ön tamponu biraz aşağı indi sis farlarim kirildi, tekerlekte az birşey egilmisti, ontamponu kendim onarmistim, tekerde rot ayari ile duzelmisti, umarim sizinkide düzelir. izmirde önüne kepçe cikmasi sonucu ona carpmamak icin refuje carparak karsiya atlayan bi arkadasimiz oldu, salincaklar, amortisorler, rotlar, ön lastikler ve sanirim bir jantini kasko ile degistirmek zorunda kalmıştı. sizin benim ve arkadaşın kazasinda yaralanma veya can kaybi olmamasi sevindirici, tekrar geçmiş olsun

Büyük geçmiş olsun. Neyseki sizlerde birşey yok. Allah beterinden saklasın..

Geri
Üst Alt