Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın benzin yakışı ne zaman düşecek ??

depo hacmi ve pompada görülen rakamlar birebir aynı değildir..onun yasal bi oranı var..
atıyorum 10TL'ye 3L veren benzici de var 5L veren de..bu sebepten pompada görülen rakam depoya giren benzin miktarına göre sürekli değişir benzinciler arasında hatta bence pompalar arasında da..

burçak sana kaçak benzin alalım 2.35 TL anında yakıtın düşer 25 krş yakarsın

burda var:) buyur gel Antep'i gezmiş olursun baklava katmer alinazik falan:)

burda var:) buyur gel Antep'i gezmiş olursun baklava katmer alinazik falan:)

bana çok zararlı öyle şeyler ama doğuyu gezmek istiyorum en kısa zamanda :)
bi arkadaşım anlatmıştı orada kaçak benzin kullanmış arabaya 2 ay falan istanbula geldiğinde burdaki benzinle araba çalışmamış :D

bi arkadaşım anlatmıştı orada kaçak benzin kullanmış arabaya 2 ay falan istanbula geldiğinde burdaki benzinle araba çalışmamış :D
bence gerçekleştirin yakın zamanda doğu gezisini git gel o kadar yol yapınca yakıtıda düşer aracınızın:)

baklava katmer hiç zararlı olur mu hatta light olanları var onların:)
varol abi şu sıralar kullanıyor şimdilik sıkıntı yok sömestr da istanbula gidecek o zaman belli olur ama bu güzel ben arabada hiçbir fark görmedim açıkcası... olmazsa sana gönderelim damacana damacana:D:Dpuhahapuhahapuhaha

baklava katmer hiç zararlı olur mu hatta light olanları var onların:)

varol abi şu sıralar kullanıyor şimdilik sıkıntı yok sömestr da istanbula gidecek o zaman belli olur ama bu güzel ben arabada hiçbir fark görmedim açıkcası... olmazsa sana gönderelim damacana damacana:D:Dpuhahapuhahapuhaha

ahahah istanbula gelirken bana da getirsin 1 damacana sipariş vereyim :)
puhaha antepten bir arkadaşım baklava getirmişti çok güzel valla ben baklava sevmem ama çok lezzetliydi hepsi zararlı onların :p

Geri
Üst Alt