Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibizami satiyorum.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar Habilcim tertemiz araba çok zaman almaz gider gibi...bu arada leon bence doğru tercih şimdiden hayırlısı olsun..

Ha birde naçizane tavsiyem ilanda kullandığın yazı fontun yazdığın açıklamaları okumakta ciddi güçlük çekiyor insanlar..ben şahsım adına bu tarz ilanların açıklamalarını okuyamıyorum belki benimle aynı paralelde düşünmeyenlerimiz olabilir ancak bana sorarsan fontu değiş daha okunaklı olsun derim...

Hayırlı satışlar Habilcim tertemiz araba çok zaman almaz gider gibi...bu arada leon bence doğru tercih şimdiden hayırlısı olsun..

Ha birde naçizane tavsiyem ilanda kullandığın yazı fontun yazdığın açıklamaları okumakta ciddi güçlük çekiyor insanlar..ben şahsım adına bu tarz ilanların açıklamalarını okuyamıyorum belki benimle aynı paralelde düşünmeyenlerimiz olabilir ancak bana sorarsan fontu değiş daha okunaklı olsun derim...

+724

Teşekkürler kardeşim. Fiyatı düşürdüm biraz, fontuda değiştireceğim. Alıcıyı yormamak lazım doğru söylüyorsun. İstanbulda leon buldum kaçırmak istemiyorum...

Arkadaslar scw uyelerine 15.750 ye verecegim. leon buldum kacirmak istemiyorum. Dusunen varsa, birde kapadokya turu hediyem olsun. :)

Haydi SCW.. Habil abinin makineyi satiyoruz, bir güncelde benden olsun yokmu bu güzelliğe sahip olmak istiyen? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt