Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mdaki her değişiklik bu başlık altında olacak!

Merhaba;
Araca son eklenenler arka cupra tampon,egzos ucu,ön sağ-sol petek panjur.Çok profesyonel resime gerek yok daha araçta pek bişi yok bana göre.

img2017vx.jpg

img2014.jpg

img2016.jpg

xx

maşallah engin çok yakışıklı oldun araban yahu :) senın adını ''carbon engin'' koyalım :D:D

Ben on ızgaralar özellikle kuyruğu kaplatma işin çok hosuma gitti maliyetleri nedir acaba? :eek:key:

Öğğ bu ne zevk resmen zevksizlik abidesi ben böyle çirkin araba görmedim, modifiyemi şimdi bu, karbon karbon karbonat olmuş bu demicemmm çünkü gerçekten çok güzel ve zevkli gerçektede görmek isterim, maşallah :D puhaha

Öğğ bu ne zevk resmen zevksizlik abidesi ben böyle çirkin araba görmedim, modifiyemi şimdi bu, karbon karbon karbonat olmuş bu demicemmm çünkü gerçekten çok güzel ve zevkli gerçektede görmek isterim, maşallah :D puhaha

İlk cümlende kulaklarını çınlatacaktım ki sonunda güzel düşüncelerini görünce fikrim değişti.:DEyvallah Umut inş canlı canlı bi görüşürüz senin araçla kardeş fotolar çektiririz:)

xx

İlk cümlende kulaklarını çınlatacaktım ki sonunda güzel düşüncelerini görünce fikrim değişti.:DEyvallah Umut inş canlı canlı bi görüşürüz senin araçla kardeş fotolar çektiririz:)

xx

:D Benim için bir zevk, çok keyifli olur benim telefonla çekeriz ;)

engin hayirli olsun tamponun ve izgaralarin..

senden tek bir sey isteyecegim. bende one logo koymak istiyorum da nereden buluruz o logoyu ve nasil monte ederiz?

:D Benim için bir zevk, çok keyifli olur benim telefonla çekeriz ;)

Havalar iyice düzelsin bi makinayla hallederiz:)

xx

engin hayirli olsun tamponun ve izgaralarin..

senden tek bir sey isteyecegim. bende one logo koymak istiyorum da nereden buluruz o logoyu ve nasil monte ederiz?

Logoyu çıkmacılarda yada serviste bulabilirsin o parça ayrı bir parça tek başına satılması gerekiyor.
Logoyu tutturması basit boş bir günde olmadı yaparız ;)
(Senin logo nerede,panjur yapılırken vermedilermi sana?)

xx

Geri
Üst Alt