Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza'mdaki değişiklikleri beğenecekmisiniz bakalım:)

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında setnogrom tarafından paylaşıldı.

1. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Merhaba;Kendi el becerimle ibizamdaki yaptığım değişikleri paylaşmak istedim.
    Alttaki resimlerde ön logolu panjurdaki nikelajlı bölümleri karbonla kapladım ve seat ambleminin dış çizgilerini kırmızıya boyadım birde vernikle panjuru parlattım.Ayrıca plakalık değiştirip yazıları kalınlaştırdım.Scw çıkartmasını da ön-arka cam üst kısmına yapıştırdım.:)Kampanaları ve kaliperleri kırmızı ısıya dayanıklı boya ile boyadım tabi zımparası vs vs işlemleri yaptıktan sonra.;)Daha sonra aracın içinde değişiklikler yaptım mesela ön konsolu karbonla kapladım,vites topuzunu ve iki koltuk arasında bulunan şu uzun gri bölümüde kapladım(bu bölümü sevmedim tekrar yeniden kaplayacağım).Kolçak aldım ve onunda ayak kısımlarını kaplama yaptım.(yapmadan kolçağın oturması için baya uğraştım kes-biç parçala).Bagaj kapısında bulunan seat ve tdı yazılarınıda çıkarttım.Şimdilik bu ama devamı gelecek:)
    Sizinde fikirlerinizi (iyi-kötü) öğrenmek isterim yada ek olarak şunu yapsan yada eklesen iyi olur gibi.Teşekkür ederim.

xx

Bunu beğendi. coccinea bunu beğendi.
  2. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Değişik hoş olmuş ama sanki fazla karbon karbon gibin

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Engin ön logona bayıldım çok güzel olmuş güle güle kullan

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    eline sağlık engin çok güzel olmuş ön logoda içeriside ama orta konsolun alttaki kapağı ters yönde kaplamışsın:)

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    çok güzel olmuş ellerine sağlık başarılı:eek:key:

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    Tebrikler emegine saglik cok hos olmus

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Elıne saglık guzel anlatım olmus ;)

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    ellerine saglık
    logonun cevresı cok guzel olmus

9. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Herkese tşkler.Elimden geldiğince birşeyler yapıyorum.Gönül herkese yapmak isterdi ama :p
    Görkem evet orası ters yönde oldu fakat orayı söküp tekrar yapmaktan üşendim zaten tekrar boş zamanda çalışmalarım olacak o zaman halledeceğim:).

xx

10. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    İşçilik 1. sınıf görünüyo burdan tebrikler valla , Sabır isteyen bi iştir çünkü bilirim :), Eline sağlık...

Sayfayı Paylaş