Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizama varex takmak istiyorum

furkanaydgn76

Kayıtlı Üye
selamın aleyküm scw ailesi.1.2 tsı manuel ıbızama varex takmak ıstıyorum orjınaller cok pahalı adana ısı 300 350 lıraya varex alırsam ortayla son susturucuyu sokucem duz boru yaptırıcam sona da varexı takıcam problem yasatır mı ?

Aleyküm Selam. Konuya çok uzağım belki bilen varsa cevaplar.

Adam Akıllı Bir Şey Yaptırıcam Diyorsanız Yaptırın, Ama Ucuz Olsun Süper Olsun Kafasındaysanız Ve Eksoz Ucuna Bile Ceza Yazılıyorken Hiç El Sürmeyin.

Kat İptali + Orta Ve Son Susturucu İptali Yapacaksınız, Vanalı Ve Kumandalı Varex Takılıp Yazılım Atılacak Aracınıza. Dump Pipe Deniyor Bu İşleme Hem Aracın Motorunun Rahatlamasına Hem Hatrı Sayılır +5, 10 Gibi Bir Beygir Kazanacaksınız. Öyle Dediğiniz Gibi Ne Yoğurdum Dökülsün Ne Ayranım Ekşisin İle Olmuyor. Yapacağınız Her Hareket Aracın Motorunun Karakteristlik Özelliğinde Farklılık Göstereceğinden Daha Büyük Sorunlar Açabilirsiniz Başınıza. Yani Özetle Cebinizden Bir 1500 Veya Üstünü Çıkartmanız Lazım. Saygılar.

Geri
Üst Alt