Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizama ne yapabilirim

levent34

Kayıtlı Üye
herkese selamlar,

ilk defa konu açtığım için yanlış yere açmış olabilirim kusuruma bakmayın :) resimleri de paylaşıyorum aracın

• aşağıdaki aracımın ilk önce fr görünümü vermek için ön tampon plakalığa kadar siyaha boyatacağım,
  • kapı kollarını beyaza boyatacağım,
  • şerit gözüme çok dandik gelmeye başladı onu komple söktüreceğim,
  • aynaları benden önceki sahibi parlak spreyle boyamış onları mat hale getireceğim,
  • arka tamponda vuruk çizikler var onları tamir ettireceğim yada komple arka tamponu boyatacağım daha karar veremedim :)
  • en son da bir pasta cila attıracağım.
sizce nasıl olur tavsiye edebileceğiniz başka birşey yada bunların içinde şöyle yapsan daha iyi olur diyebileceğiniz birşey varmı?
herkese şimdiden teşekkürler.

IMG_2470.JPG IMG_2475.JPG
[doublepost=1475832478,1475752127][/doublepost]alla alla yardımcı olacak kimse yok mu acaba :confused:

Bence de şerit pek olmamış gibi.
Ön tampon boyama/kaplama fikri güzel.
Aynalar parlak siyahsa bence kalsın. Kapı kollarını gövde rengi yapsan olabilir.
Arkaya bir bagaj çıtası bir de spoiler olsa mi. Egzoz çıkışı da yapabilirsin ve difirzör :) Tabi bunlar paraya bakıyor.
Ön tarafa da lip takabilirsin. (gerçi şimdi bir daha baktım lip var gibi)
Fotoğraf karanlık pek anlayamadım. Film yoksa filmde taktırabilirsin.
Aklıma gelenler bu.
Kol dayaman yoksa bir de kol dayama tavsiye ederim. Alıştın mı geri bırakamıyorsun...
Oh misss. Yeme yanında yat.

arac yuksek gozukuyor bırazda basarsan ıyı olur kapı kollarını kesınlıkle govde rengı yap aynlar parlak sıyahsa dokunma derım mat yapma fıkrımce sankı jantlara da bı el atsan daha bı karızmatık olabılır..

@bora55 bagaj çıtasını düşünmemiştim haklısın ben listeye onuda ekliyorum :) lip var gibi görünüyor ancak malesef yok onuda taktıracağım yazmayı unutmuşum film var araçta kol dayama da adam gibi bişey bulamadım bulsam alacağım hemen

@kartal59 aracı basamıyorum korkumdan malum karadeniz yollarında çok kullanıyorum arabayı :) altı sürter falan diye.

@levent34 haklısın yollarımız her bolgede aynı bende basta tedırgındım fakat tatlı bı basma 3.5 luk bı yay yeterlı cunku ıbızaların camurluk boşlukları fazla ben bu sekılde koy ve orman yollarında gezıyorum bı sıkntı yasamadım cunku harbıden ıbıza fazla yuksek bı arac tabi karar senin ;)

@kartal59 ben zaten basma işinden çok anlamıyorum ama arabada spor yay var demişti aldığım adam kasislerden geçerken tıss tıss diye ses çıkarıyor :):)

bunları yaptırabileceğim bildiğiniz güvendiğiniz bir yer var mı araştırıyorum ancak tam karar veremedim iyi bir yer olsun istiyorum.

Kapi kollari ve aynalari beyaza boyattir amerikan park ve app plaka sart spoileri unutma seritleri kaldir sol farin ustune guzel ince egimli bir yazi difruzor sart cupra lipte sart on numara olur bnce dene

Geri
Üst Alt