Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizama led farları taktırdım

Hayirli olsun aydinlatmasi nasil?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok yakışmış gece aydınlatması nasıl kullanınca eski ye göre bir değerlendirme yapın olur mu. Ayrıca aracına ayrı bir hava vermiş

Hayırlı olsun, üstten ledli olanlar junyan marka olanlar sanırım.
Kazalı aldığımız ibizaya diğer üstten ledli olan, yanılmıyorsam sonar marka olandan bulamadık fiyatıda epeyce pahalıydı onların.
Bu üstten ledli olanlarda daha uygundu ve pekte hoşuma gitmemişti ama yanılmışım orjinal farlara 700liraya yakın para vereceğimize bunları yaklaşık 600 civarına alsaymışız diyorum şimdi.. Sana maliyeti ne oldu acaba?

teşekkür ederim .alttan ledli farlar hoşuma gitmemişti. araca bana göre masum , küçük emrah tarzı bakış veriyor :) gördüğüm fotolarda. o yüzden üstten ledli olanını aldım oda baya hoşuma gitti. bana maliyeti 590 far + 60 tl montaj işçiliği toplam 650 ye mal oldu

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

arkadaşlar gece kullanmaya fırsatım olmadı ama garajdaki izlenimime göre eskiden kat kat iyi aydınlatıyor trafikde karşı tarafın gözünü alırmı die şüphelerim var

Geri
Üst Alt