Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibizama jant tavsiyesi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında özgür özdemir tarafından paylaşıldı.

1. özgür özdemir

özgür özdemir SCW Üyesi

13
    0
    1
    arkadaşlar merhaba;

ibizama yaz sezonu için jant arayışı içerisindeyim.
    gönlümden 17" geçiyor ama 16" dede kalabilirim eğer hoşuma giderse
    araç beyaz renk olduğu için alacağım jantları mat siyah ya da piano black olarak boyatmayı düşünüyorum.

sizin tavsiye edebileceğiniz bu araca yakışır dediğiniz jantlar vardır muhakkak değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    hatta satıyorsanız da görüşelim:)

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Boavista tek geçerim fiyat olarakta uygundur :eek:key:

3. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Zevkler ve renkler farklıdır elbet ama beyaz araca ben siyah jant yakıştıramıyorum hatta hiç bir araca..

Şu jantı alıp griye boyatırsanız harika olur. jantın takımı 650 lira bizim burda 17 olarak.

Arkadaşın arabaya yaptık harika durdu isterseniz resim gösterebilirim :) ama arkadaşın arabası seat değil

resim eklemeyi unutmuşum :) volk te 37

[​IMG][​IMG]

[FONT=arial, helvetica]

[/FONT]

4. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    cupra yada bocanegra jantı bulabilirsen iyi olur golf r jantlarıda yakışıyor aklında bulunsun

5. özgür özdemir

özgür özdemir SCW Üyesi

13
    0
    1
    cevaplar için teşekkürler

selçuk bey boavista evet güzel bir seçim olacaktır, zaten aklımdaki jantlardan bir tanesi o (öncelik cupra tabi ki)

birkan bey sanıyorum o jant o şekli ile ibizalara uyum sağlamaz 5x100 şeklinde modeli var ise güzel duracağına eminim.

ali bey gönlümde yatan zaten cupra jantı ancak orjinal olarak bulmak biraz zor replica olarak bulabileceğim bir yer var mıdır acaba?

6. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    cupra.jpg Seat-Ibiza_Cupra_2009.jpg

Ben olsam bunları takardım çok yakışıyor canlı resimlerden daha iyi duruyor :eek:key:

7. özgür özdemir

özgür özdemir SCW Üyesi

13
    0
    1
    kaan bey haklısınız

orjinal olarak bulsam zaten düşünmem:)

replica olarak bulamadım ancak hep karşıma başka jantlar çıkıyor, bulabilirsem replica da olabilir.

8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Güzel olunca bulunması da bir okadar zorlasıyor malesef kolay gelsin sahibinden,forum sitelerine vb bak orada 2.el satılık bulma sansın daha bi fazla gibi

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hangi modeli takarsın bilmem ama jantlar siyah olmasın bence silvergri orjinalş jant renginin biraz parlağı veya orjinal rengi ile kalsın derim

Sayfayı Paylaş