Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

*** ıbızama double dın uygulaması yaptırdım ***

arkadasim teybin cikisi 4 * 20 watt .Yani vasat otesi. Hoparlorler 16 cmlik hem on hem de arkalar .Yani her halukarda yeybi degistirmen gerekiyor

yeni teybinizi 4*50 dersek deddiğiniz gibi rezilmiş ....birde merak ettiğim şey iphonenn ekranı teybin ekrana mı çıkıyor nası navigasyonu kullanabiliyorsunuz?

hayırlı olsun güle güle kullanın öndeki mitler 3 yollumu yoksa sadece mid mi?

yeni teybinizi 4*50 dersek deddiğiniz gibi rezilmiş ....birde merak ettiğim şey iphonenn ekranı teybin ekrana mı çıkıyor nası navigasyonu kullanabiliyorsunuz?

normalde taktigim teybin cikisi 4*50 watt fakat bu rms degeri degil gercekte 27rsm falan yapiyor . ama ben teybe amfi baglantisi yaptigim icin 4*60 RMS cikisim var . Mid lerim komponent . 70 watt rms cikisi var max 280watt.
Baglanti kablosuyla iphoneu bagladiginizda oldugu gibi iphone ekrani pioneerin monitorunde goruluyor ve teyb ekranindan dokunmtik olarak kullanabiliyorsunuz tum programlari. youtube da videolari var

normalde taktigim teybin cikisi 4*50 watt fakat bu rms degeri degil gercekte 27rsm falan yapiyor . ama ben teybe amfi baglantisi yaptigim icin 4*60 RMS cikisim var . Mid lerim komponent . 70 watt rms cikisi var max 280watt.
Baglanti kablosuyla iphoneu bagladiginizda oldugu gibi iphone ekrani pioneerin monitorunde goruluyor ve teyb ekranindan dokunmtik olarak kullanabiliyorsunuz tum programlari. youtube da videolari var

çok teşekkürler bilgi için beni çok net aydınlattınız =) benden de bi tavsiye keşke double dininizi piano black yapsaydınız çok daha şık olcağına eminim

çok teşekkürler bilgi için beni çok net aydınlattınız =) benden de bi tavsiye keşke double dininizi piano black yapsaydınız çok daha şık olcağına eminim

teyb cercevesini ileride modifiye edebilirim basit bisey . tirnakli bi sisteme sahip uzerine karbon vs yapilabilir . simdilik boyle ama yakinda onu da modifiye edecegim

küçük bi sorum daha olcak kardeşim

aractaki dreksiyon altındaki teyp kontroller pioneer teyibe sekronize oldumu burdanda kontrol edebiliyormusun yoksa o devre dısımı ?

küçük bi sorum daha olcak kardeşim

aractaki dreksiyon altındaki teyp kontroller pioneer teyibe sekronize oldumu burdanda kontrol edebiliyormusun yoksa o devre dısımı ?

pioneer ve alpine gibi modellerinin modele gore aracin direksiyondan kontrol icin ara baglantisi mevcut . Yalniz bu baglanti aparatlari 100-150 dolar gibi satiliyor + montaji icin bi dunya yer sokuluyor ve + montaj parasi bayiliyorsun . Ben direk iptal ettirdim . Pioneerin direksiyon uzerine monte edilebilen uzaktan kumandasi var onu aldim 45 tl ye . Bence gayet iyi .

Hayırlı olsun on numara olmuş, ses şart tabi, ama ben asıl kapı izolasyon olayına takıldım nasıl yaptın, biraz açabilirmisin?

hayırlı olsun çok şık olmuş güle güle kullanın :D

Geri
Üst Alt