Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibizama aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk kismi anladim tesekkurler ama borularin one tasinmasi kismini pek anlayamadim :confused: nasil yapiliyor?

Senın arabanın ıntercoolerı yanda duryo,var olan ıntercoolerını on tarafa monte edebılcek sekılde borulandırmayı yapabılırsın kı bu zor olcaktır cunku senın ıntercoolerının gırıs cıkısları ortaya alındıgında boruların duzgun durmasına ımkan vermıcektır.buna ornek olarak foto eklıyorum
smicif9.jpg

Bunun yerıne asagıdakı gıbı orjınalıne yakın boyutlarda b ıntercooler bulursan yada yaptırırsan cok daha rahat montajı yapılır on tarafa aynı zamanda goruntu olarak da daha guzel durur
b5smic2.jpg

evet servis 650 tl dedi. kırmızı yuvarlak içine alınmış olanı cupranınki değilmi? daha büyüğü nasıl sığar oraya

dur eklım senın alcagını
seatsportfmic1.jpg

yukarda ekledıgım daha kucuk

iyide can zaten standart değilmi bu cupra intercoolerı. hepsi aynıdır.

tabıkı standart yanı son ekledıgım fotodakı,senın yukarda gordugun cupranınkı deıl demeye calısyorum abi.O daha ufak b ıntercooler zaten baglantı yerlerıne bakarsan farklı oldugunu anlarsın

neyse kardeşim sonuçta servisten isteyince gelecek parça. bu arada can senin dediğin gibi oluyomuş. westgateden değil yazılımla açacaz turbo basıncını. bide yazılım parası çıktı başımıza.

neyse kardeşim sonuçta servisten isteyince gelecek parça. bu arada can senin dediğin gibi oluyomuş. westgateden değil yazılımla açacaz turbo basıncını. bide yazılım parası çıktı başımıza.

aynı kısıye yaptırcaksan eger braz ındırım yapması lazım bence.Wimmer-Rst de bıle upgrade nıtelıgınde yenı yazılım yapıldıgında ındırımlı fıyat uygulanıyordu.Oncekı yazılımın paket b yazılım mı bılmıyorum ama bu sefer custom yazılım olması lazım,ıntercoolerın sonrası yaptırdın mı 10 numara olur ınsallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt