Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibizama aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sizce 1.9 tdi 130 luk motorun orjinal enjektörleri ve orjinal yakıt pompasıyla max ne kadar güç alınır?

sizce 1.9 tdi 130 luk motorun orjinal enjektörleri ve orjinal yakıt pompasıyla max ne kadar güç alınır?

210-220 bg ye kadar senı ıdare eder heralde mehmet,yurt dısı forumlarında genelde yazdıkları bu.Bunun dısında westgate den actıgın basıncla peak vurursun,senın yazılımın yıne buna ızın vermıcegı ıcın westgate uzerındekı vakum hortumu tahlıye edıcektır fazla basıncı,yanı yıne en mantıklı olan ecu ıle olaya mudahale etmektır.yenı yazılım ıle bu tarz b sorunun da kalmaz.Manuel boost controller da kullanarak boostu sabıtleyebılırsın.bunun dısında westgateden elle ayar yapıp ecuyu programlamazsan ecu yakıtı kestıgınde ıs sakata bınebılır.Saglıklı yazılım saglıklı araba demektır;)

210-220 bg ye kadar senı ıdare eder heralde mehmet,yurt dısı forumlarında genelde yazdıkları bu.Bunun dısında westgate den actıgın basıncla peak vurursun,senın yazılımın yıne buna ızın vermıcegı ıcın westgate uzerındekı vakum hortumu tahlıye edıcektır fazla basıncı,yanı yıne en mantıklı olan ecu ıle olaya mudahale etmektır.yenı yazılım ıle bu tarz b sorunun da kalmaz.Manuel boost controller da kullanarak boostu sabıtleyebılırsın.bunun dısında westgateden elle ayar yapıp ecuyu programlamazsan ecu yakıtı kestıgınde ıs sakata bınebılır.Saglıklı yazılım saglıklı araba demektır;)

kesinlikle katılıyorum. turboyu 2.0 bar yaptığımda zaten yazılımı güncelleyeceğim. ona göre custom yazılım yapılır.

turboyu büyüttük. cupra intercooler alıp custom yazılım atacaz

ooo iyimiş yeni turbo hayırlı olsun ankaraya daha çabuk gelirsin artık :) gelirsin tekrar di mi :)

ben zaten sık sık geliyorum engin. turbo aynı turbo sadece içindeki pervaneyi ve çıkışlarını büyüttük

benim 1.4 tdi ibizama da cupra intercooleri olur mu peki? bende yapiyim boyle bir cilginlik ?

1.4 tdı da buyuk ıntercooler turbo da lag yasamana neden olur,faydasından cok zararı olur.Onun yerıne var olan ıntercoolerının borularını braz daha uzatarak on tarafa tasıyabılırsın.Intercoolerlarda motor hacmıne gore lıtre hesabı yapılır

1.4 tdı da buyuk ıntercooler turbo da lag yasamana neden olur,faydasından cok zararı olur.Onun yerıne var olan ıntercoolerının borularını braz daha uzatarak on tarafa tasıyabılırsın.Intercoolerlarda motor hacmıne gore lıtre hesabı yapılır

ilk kismi anladim tesekkurler ama borularin one tasinmasi kismini pek anlayamadim :confused: nasil yapiliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt