Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibizama aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç cupra intercooler'ı görmedim ki :). Benim araca uyar mı acaba gibi bir düşünce var bende ondan sordum.

walla mehmet abının ıbıza 1.9 tdı sport dan cupra ıntercooler a gecıcez bayad fark edıyo ama leondan hıc anlamam.leonun daha yuksek dızel motoru varsa belkı ıntercoolar farklı olabılır ama sanırım senın kı zaten en buyugu sana ozel yapım kazan lazım.turbonu buytmek ıstersen tabı.

abi camurluk ıcındekı ıntercoolar ne kadardır ya kucuk bısıdır o zman o.

FR TDi la benimki arasında fark yok diye biliyorum. Cupra'nın ki önde takılı diye tahmin ettiğimden ondan düşündüm. Benim intercooler çamurluk içinde olduğundan ön tarafa almak istiyorum. Bi ara s3'lerinkini uyduruyorlar diye gördüm ama sonradan onu dışarda bulamadım. Olmadı tekrar ona dönücem.

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

Daha önce yerleşimini gösteren bir şema bulmuştum, sonradan onu da bulamıyorum. Pek bilgi de bulamadım araştırdım ama motor yeni diye çok fazla bir şey yapan yok ortalıkta.
Bir tek alttaki linkteki araç var bulabildiğim onunda yapımıyla alakalı bilgi bulamadım.

http://www.allardmotorcompany.com/filestore/list/documents/Allard-A3-TDI-quattro.pdf

birde ankarada yeni bişey öğrendim. imprezalara falan ön tamponu kesip 150 tl ye AS950 kamyon intercooler takıyolarmış. adam tamponu ayarla sende ondan tak, çok güzel olur dedi. fibercide ona uygun bir ön tampon yaptırıp AS950 intercoolerı takabilirsin. her daim soğuk hava alırsın :D :D

birde ankarada yeni bişey öğrendim. imprezalara falan ön tamponu kesip 150 tl ye AS950 kamyon intercooler takıyolarmış. adam tamponu ayarla sende ondan tak, çok güzel olur dedi. fibercide ona uygun bir ön tampon yaptırıp AS950 intercoolerı takabilirsin. her daim soğuk hava alırsın :D :D

az malıyet cok hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt