Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizam ne kadar eder?

ahmett879

Kayıtlı Üye
Malumunuz 2013 ekim ayında sıfır ibiza aldım. Arabama aşığım ancak ev almak zorunda olduğum için arabamı satmam gerekecek:-( sizce ne kadar eder?
2013 model style dsg 1.2 tsı beyaz kazasız boya siz degisensiz esp paket (esp yokuş kalkış desteği lastik basınç sensörü) sunrooflu 16' çelik jant 5500 km.de bakımları geçen hafta kayadibinde yapıldı. Garantisi tabiki 1yil daha devam ediyor. Tamamen sorunsuz hatasız masrafsiz bi araç. Henüz ilan koymadım bayi fiyatı sanırım 48-49bin civarı
Değerli görüşlerinizi bekliyorum
Şimdiden teşekkürler

Liste fiyatı 48-49 civarında ama 45'e falan bırakıyorlar sıfırını, 40-42 aralığı uygun olacaktır diye düşünüyorum.

teşekkür ederim benim aklındaki rakam da o aralıkta. Ama inşallah arabayı satmamak için ugrascam hayırlısı artık

opsiyonsuz style 44.700 e bırakıyorlar. sizin araç dolu sayılır 41-42 den aşağı gitmemeli, yazık olur

Kardeşim satma arabanı. Borç dediğin ödenir yeter ki sağlık olsun. Yazık günah çok güzel araban var. Bilmem evli misin. Ama evliysen ve eşinde çalışıyorsa biraz sıkın dişinizi hem arabanı satma hem de istediğin evi al.

Evliyim ve yeni bebegimiz oldu 1 buçuk aylık. eşim çalışmıyor ve durumum yok malesef kimse oralı değil birikimim de yok şuan oturduğum evden çıkmam gerek yoksa katil olcam. Ben de satmayı kesinlikle istemiyorum ama sanırım mecburum:-(

Evliyim ve yeni bebegimiz oldu 1 buçuk aylık. eşim çalışmıyor ve durumum yok malesef kimse oralı değil birikimim de yok şuan oturduğum evden çıkmam gerek yoksa katil olcam. Ben de satmayı kesinlikle istemiyorum ama sanırım mecburum:-(
Araba herzaman alırsın kardeşim allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum. Bu arada allah analı babalı buyutsun rızkı acık olsun dilerim güzel bi giyata tez zamnda satarsın aracını

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Arabamı satmaktan vazgeçtim arkadaşlar en azından satmamak için elimden geleni yapicam kıyamadim arabama ev almak için boğazıma kadar borca giricem gene de satmicam

Oh bee.. Çok iyi yapmışsın hocam. Borç dediğin ödenir. Eşinle baş başa verip bu borçlu olan günler elbet geçecektir. Hayırlısı olsun.
Bende kirada oturuyordum. Gittim ilk önce arabamı aldım 2 senelik kredi çektim. Peşine ev aldım. Şu an arabanın borcu çok şükür bitti. Kaldı 4 sene 2 aylık ev borcu :D
ALLAH dahayanma gücü versin. Bu devirde belirli bir ücret kazanıp mülk sahibi olmak kolay değil. Heleki anadan babadan para kalmadıysa...

Aynen öyle abi Allah kimseyi arabasını vs satmak zorunda bırakmasın ve cumlemize yardım etsin inşallah biz de kalkarız altından bu yükün

Geri
Üst Alt