Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

:( ibizamın parçası kırıldı

kartalca60

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün park sensörü taktırdım çok güzel oldu fakat takan eleman sigortaların solundaki kapağın mandalını çıkarırken mi takarken mi kırdı anlamadım bir türlü oturmadı biraz açıklık oluştu ve moralimi bozdu acaba ne kadardır bu parça hemen getirtirlermi??gerçi belli olmuyor fakat ben bildiğim için içime sinmiyor

Serviste tanidiginiz biri varsa pert bir aractan cikartip verebilirler yada parcacilardan bulabilirsiniz. Istanbulda daha fazla sonuc alabilirsiniz adana da olabilir...

ben urfadayım işte orjinali ne kadardır acaba...gerçi pek bi açıklık yokta belli bile olmuyor ben kendi kendime sıkıntı ettim sanırım:(

Eğer rahatsız edici bir durum oluşturmuyorsa bence hiç ellemeyin nazarlık olsun o da :)

teşekkürler arkadaşlar artık nazarlık diyelim zaten kapıyı kapattığında görmüyorsun bile o parçayı hafif ayrılmış gibi duruyor işte hayırlısı olsun artık inşallah

Geri
Üst Alt