Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizamı sipariş ettim

ermanitouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Bugün itibari ile Track gri İbiza ST 1.2 TSİ DSG aracımı, esp+ teknik paket olarak sipariş etmiş bulunuyorum. Şimdi en sıkıcı süreç başladı, iş dışında kendimi oyalayacak bir şeyler bulmam lazım:). Umarım bahsettikleri gibi 2,5- 3 ay içinde aracıma kavuşurum

Selamlar,

EA

iyi zamanmış valla 3 ay

hayırlı olsun :)

hayırlı uğurlu olsun maşallah her geçen gün büyüyoruzz. oleeey.:):)

arabamı da sattım tüm yaz arabasızım, allah'tan baldızın araba var ondan alırız sağolsun sıkıntı yapmaz böyle şeyleri:)

Teşekkür ederim. Seat ile ilgili forumda okuduklarımın da baya etkisi oldu

burda kolay kolay arabalarla ilgili kötü birşey duymazsınız zaten. biz bu arabaların aşığıyız. seviyorum bu markayı. 2005 te ilk seatımı aldım halen daha seat yine seat her daim seat olacaktır. allah düşürmesin mecbur etmesin ama kolay kolay vaz geçmem bu markadann artık.

şimdiden hayırlı olsun diyelimm Erman..
siparişi nerden verdin ve ne şartlarla geldiğinde aradaki farkı kıyaslarız?!

3 ay sonra geldiğinde bi fiyat farkı olucak mı acaba demek istemiştim..
ESP+teknik paketli fiyat almıştım geçen hafta sadece
benim alacağım araçta İbiza 1.2 TSİ DSG (esp filan yok) bikaç güne gelir diyorlarr..

3 ay sonra geldiğinde bi fiyat farkı olucak mı acaba demek istemiştim..
ESP+teknik paketli fiyat almıştım geçen hafta sadece
benim alacağım araçta İbiza 1.2 TSİ DSG (esp filan yok) bikaç güne gelir diyorlarr..

Aracın geleceği tarihteki fiyatı geçerli olacak, büyük ihtimalle bir zam daha yiyeceğim kur böyle giderse. Sipariş araçlarda fiyat konusuna hiç girmiyorlar, ben de desıgn paketi sipariş edecektim ondan vazgeçip
design paketi içerisindeki 500 tl tutarındaki orjinal kol dayama ünitesini hediye olarak aldım. Böylece 500 tl indirim almış oldum

Geri
Üst Alt