Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza'da 100km.'de kaç litre benzin yendiğini nasıl öğreneceğiz?

burakfatih

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar konu başlığında dediğim olay?bunu hangi tuşlardan yapacağız acaba?

yol bilgisayarı varsa eğer l/100km yazısı olan bölüm

yoksa depoyu fulleyip 100 km sonra yada daha sağlıklı bir ölçüm için 300-500 km sonra tekrar aynı pompadan fullemek ve alınan litreyi kat edilen kmye bölmek 100 ile çarpmak

haha:) eyvallah abi..o yöntemi kullanıyorum zaten de acaba yolda giderken benzin harcamamı öğrenebilir miyim diye sormuştum..eyvallah sağolasın..

yol bilgisayarın yoksa yolda giderken ne yaktığını bilemezsin..
eğer navigasyonun varsa rotasyon ayarlarına kendi değerlerini girip
ozaman ne yaktığını görebilirsin oda çok net olmaz en yakın oranları ortalama çıkarır...

onu aktifleştirebilen vardı ne oldu o konu bilmiyorum

Eğer yol bilgisayarı yoksa,yapabileceğin şey,depoyu fulleyeceksin ve km. yi sıfırlayacaksın..Daha sonra 100 km gidip tekrar full dolduracaksın..Tabanca attığında çıkan lt. ve fiyat sana yardımcı olabilir bu konu hakkında...

merhaba huzeyir.hangi arabayı aktifleştirdin.benim ibiza uygunmudur.daha geniş bilgi verebilirmisin.

Geri
Üst Alt