Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza'cıların Çok Hoşuna Gidecek..

Yiğit laf ettirmem Furkan'nın motoruna.

Valla bizim motorları üst üste koyarsak 140hp güç 224Nm de tork yapıyo ona göre :D

Bu arada bigi için de sağol ben biliyodum ama olsun =))

bir tekere seninkini diğerinede furkanınkini takın :D

Bana faydası olmayan kilise papazının..diye bi fıkra var biliyonmıu sen Yiğit.. :D

Ben iice baktım içindeki havalandırma kapakları aynı :D

hop 2 dakka kaybolduk arabama laf gelmiş hemen yiğiit bundan sonra seni pisstlere çağırıyorum. orda paylaşalım kozları

melih bir konu açacam videoyu ii izle senden aynısını bekliorm :D

üst üste koysan da yetmiyomuş yavrum.. :D :D

Tamam zaten önce turbo takmaya karar verdik yiğidim turbodan sonra araba 105hp olsa bi de yazılım 125 olsa tamam işte. furkanın motorla benim motoru da seri baglarsak birbirine 125+125=250hp :D

Yeter işte :D

Tamam zaten önce turbo takmaya karar verdik yiğidim turbodan sonra araba 105hp olsa bi de yazılım 125 olsa tamam işte. furkanın motorla benim motoru da seri baglarsak birbirine 125+125=250hp :D

Yeter işte :D

ucuca mı yoksa üstüste mi bağlayacaksınız peki.. :D :D :D :D

Bizim kaput kocaman zaten biliyosun Luc dizayn etmiş. Her türlü baglarız yer bol :D

Geri
Üst Alt