Ibiza'cıların Çok Hoşuna Gidecek.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ibiza'cıların Çok Hoşuna Gidecek..

YCO

Kayıtlı Üye
geçenlerde öğrenmiştim bugün muhabbeti olunca konu açıp paylaşmak istedim MK4 6J kasa İbiza'yı tasarlayan Luc Donckerwolke diye bi adammış..bu adam şuan bildiğiniz Murcielago ve Gallardo'yu da tasarlayan adam aynı zamanda..

yani şuan son kasa İbiza kullanıcıları Lambo'ları tasarlayan adamın elinden çıkmış bi araba kullanıyolar..dikkatli bakılınca stoplarda ve kapı çizgilerinde vs. esintiler görülebilir zaten.. :) ;)

ZGR

Kayıtlı Üye
bu güzel haber gercekten onları sevindiricek..

Umut Girit

Kayıtlı Üye
aferim valla adam iyi tasarlamış arabaları şimdi açıcam 2 sininde resimlerini bakıcam bi karşılaştırıyim çizgilerini :D

mfb

Kayıtlı Üye
geçenlerde öğrenmiştim bugün muhabbeti olunca konu açıp paylaşmak istedim MK4 6J kasa İbiza'yı tasarlayan Luc Donckerwolke diye bi adammış..bu adam şuan bildiğiniz Murcielago ve Gallardo'yu da tasarlayan adam aynı zamanda..

yani şuan son kasa İbiza kullanıcıları Lambo'ları tasarlayan adamın elinden çıkmış bi araba kullanıyolar..dikkatli bakılınca stoplarda ve kapı çizgilerinde vs. esintiler görülebilir zaten.. :) ;)
haha sen ne sanmıştın yiğitcim ben zaten arabama her baktığımda hissediyodum öle olduğunu :D

glenfiddich

Kayıtlı Üye
evet bugun lambo gibi gidiyodun :D[/QUOTE]

hakkını yedirmem 'ince' giriyo.:)

kaya5789

Kayıtlı Üye
Yiğit laf ettirmem Furkan'nın motoruna.

Valla bizim motorları üst üste koyarsak 140hp güç 224Nm de tork yapıyo ona göre :D

Bu arada bigi için de sağol ben biliyodum ama olsun =))